şükela:  tümü | bugün
  • yer : dolores forumu - namı diğer yılanoğlu

- ingiltere her zaman kazananın yanında durur. may'in türkiye'ye gelmesi ne anlam geliyor, bunu yorumlamak gerekir?

+ türkiye ye uçak satacağı ve doların daha fazla yükseleceği anlamına geliyor.

- konuşma bitti dolar yukarı roket fişek
    + rüya
    ++ yapistirrrrrrrrrr aslanim 3.89
  • user 1 : beşiktaş'in düsmesi , dolara ne kadar etki eder ?
    user 2: ne düşmesi beşiktaş düşmez kendine gel!!!
  • artan dolar kuruna karşılık bir kullanıcının "howw.. howw..!!! sakin kızım sakin. " yorumuyla bendenizi yarmıştır
  • ne güldüm ya, faiz lobisi diye kullanıcı adı mı olur *

tanım: aynı zamanda orijinal kullanıcı adları da barındıran yorumlardır
  • dolar çıkarken fişekçilerin, inerken şelalecilerin ele geçirdiği ortamdır. aynı kişiler olmaları da ihtimal dahilinde.

(bkz: bipolar bozukluk)
  • buldukça buraya orijinal kullanıcı isimlerini ekleyeceğim

(bkz: faiz lobisi)
    (bkz: gaddar kerim)
    (bkz: papa francesco)

not:güncellenecek
    edit:güncelleme
  • bizim millete yaranılmaz vallahi. önceden benzinliğe girer 100 lira verirdik yarım saat beklerdik ki depo dolsun. şimdi 100 lirayı veriyorum pompacı takar takmaz hemen çıkarıyor. vakitten kazanıyorum. benzin zamlarından sonra vakit namazlarını hiç geçirmedim. gün içerisinde benzinliğe meğer ne kadar çok vakit ayırıyormuşum...

**
  • geçmediğimiz köprülerin, geçitlerin paralarını ödüyorduk; şimdi oturmadığımız evlerinde parasını ödeyeceğiz. :)) zararına konut kredileri, ver mehteri ver ver! :))
  • hisseye smokinle girdik an itibariyle boxerla kaldık, onu da birkaç güne kaybederiz...
  • aşağıda bir kısmını göreceğiniz kullanıcı yorumlarıdır. doğallığı bozmamak için imla hatalarına ve cümle düşüklüklerine dokunulmamıştır.

--- spoiler ---

yılan değil müren mübarek, 3 defa zıpkın yedi gene kaldırıyor başını, sıkıntı büyük artık, atacak iğne kalmadı

dolar burda çok takıldı ya aşağı ya yukarı kıracak
    cevap: başka ihtimal mi var ya ?

500 liralık dolar alıp 15 tl kaybettim diye tribe giren arkadaş var burada :dd:d: ben güldüm sizde gülün :d
    cevap: muhahaha muahah hunharca güldüm

ben 200 tl'lik dolar aliyorum karda zararda kuruşluk kafam rahat :)

a kişisi:ne zaman inverstingi acsam dusus trendi basliyor
    b kişisi cevaben: çık kardeş ozaman
    c kişisi cevaben: taş yok mu taş

4.90 alım fırsatı 4.55 satım fırsatı. doğru muyum????
    cevap 1: adamsın
    cevap 2: trader dediğin böyle olacak işte

satınca hemen şelaleci olasım geliyor hak veriyorum arkadaşlara :)

italaya'da benzin 10 tl miş. moralim düzeldi.

--- spoiler ---

edit: ekleme yapıldı.