şükela:  tümü | bugün
  • (bkz: gölde boğulan ve piranaların yediği adam)

yorum 1:
    "ah these piranhas these days... they throw away half of the meal! ın afrıca, fıshes are starvıng!
    tr. ah şu zamane piranaları... yemeğin yarısını bırakıyorlar! afrika'da, balıklar açlıktan ölüyor!

yorum 2:
    "luis suarez will get a 10 match ban for this"
    tr. luis suarez bunun için 10 maç ceza alacak.

yorum ve cevap 3:
    "- ın my expert opinion, that guy is dead.
    + you have no standing. you haven't examined him, how do you know.
    - you may be right, but ı've just got a hunch."
    tr.
    - uzman görüşüme göre, bu adam ölü.
    + kanıtın yok. onu incelemedin, nasıl bilebiliyorsun?
    - haklı olabilirsin ama öyle bir hissim var.

yorum 4:
    "poor bastard r.ı.p (rest in piranhas)."
    bunu çeviremiyorum, çevirince anlamı kalmıyor. kelime oyunlu cin yorum olmuş.

yorum 5:
    "jeans saved his ass"
    tr. kot pantolon* götünü kurtarmış.

yorum 6:
    "well, when ı eat fish, ı leave the fishbone and the head, so ı guess this is fair."
    tr. ben balık yediğimde kılçığını ve kafasını bırakıyorum. sanırım gayet adil.

yorum 7:
    "ı'm not surprised he drowned; he's got no arms"
    tr. boğulduğuna şaşırmadım; adamın kolları yok.

yorum ve cevap 8:
    "- why did no-one try cpr?
    + lips were gone!"
    tr.
    - niye kimse cpr(kalp masajı+suni solunum) yapmayı denemedi?
    + dudakları yok!

yorum 9:
    "ın case you're wondering why - it's because piranhas only eat organic and can taste the leaded dye in shorts exported from china."
    tr. bu durumda merak ediyorsunuz(neden adamın hepsinin yenmediğini) - çünkü piranalar sadece organik et yer ve çin'den ithal edilmiş pantolondaki kurşunlu boya tadını alabilirler.

yorum 10:
    "so... that's what happened to the goalie from the brazilian national soccer team!"
    tr. yani, brezilya milli futbol takımı kalecisine bu olmuş!
  • suudi arabistan'da ölüme sebebiyet verme suçuyla idama mahkum edilen adamın kafası kılıçla tek hamlede kesilir.

yorum: taksirle ölüme kafa kesme cezası veriyorlarsa 1. veya 2. derecen cinayet zanlılarına verilen ceza nedir acaba?

cevap 1: kafayı yerine dikip tekrar kesiyorlar.

cevap 2: suudi arabistan'da yaşamasına izin veriyorlar.
  • dominik'te solucanların canlı canlı yediği kadın videosu;

i am a muslim: ı wish ı am her neighbor and take her to hospital and do something
    whiskynut: you could even cut her head off, that would fix it.
  • turist kızın denize düşürdüğü telefonu almak için gemiden atlamaya çalıştığı videonun altındaki albstar mahlaslı yazarın yorumu:

“i asked a chinese girl for her number. she said, "sex! sex! sex! free sex tonight!" i said, "wow!" then her friend said, "she means 666-3629."
  • kadın barmenin kafası uyuşturucu nedeniyle uçmuş olduğunu iddia eden adamın şu videoda wkd blue istemesi üzerine gelen yorumlardır.

-im more worried about you drinking wkd blue...
    +maybe he was buying it for his boyfriend.
  • bir intihar videosunun altında yorum değil ama şöyle bir caps linki bırakmışlar gülmemek için kendimi ne kadar tutsam da sonunda gülmüştüm. anime ise intihar eden kişinin ağır anime bağımlısı olduğundan dolayı odasında 4 tane anime posteri görünüyordu.