şükela:  tümü | bugün
  • müşteri yorumu: arkadas insan bi catal bicak koyar ogrenci adamiz burda elimizle mi yicez?

mekanın cevabı: doğru diyon ama belirtmedigin için ondan koymamışlar kusura bakmayın.
  • ahahaha

müşteri yorumu: peçetedir kolonyalı mendildir zaten yoktu da bari bir çatal gönderseydiniz.

restoranın cevabı: bir daha olmaz kardeş.
  • bugün gördüğüm 20 yıldır düzenli olarak mcdonalds'tan yemek yerim yorumu kadar efsane olmasa da sandalyeden düşmeme sebebiyet veren bir yorum.

kullanıcı: 1...4 tarih: 17 gün önce (14:41)
    hız: 4 | servis: 2 | lezzet: 8

müşteri yorumu: getiren arkadaş sanırım poşeti salto atarak getirmiş. mercimek çorbasını poşetten içtik.

restoran cevabı: yanlışlığınız olmasın bizim restorandan 3 kere sipariş vermişsiniz. kontrol ettim hiçbirinde çorba yok verdiğiniz siparişleri tekrar kontrol ederseniz sevinirim kavas usta.
  • bazıları gerçekten gülümsetir adamı.. takipçisi bile olursunuz o firmanın.

-müşteri yorumu: bu fiyatı haketmiyor üzülerek söylüyorum.
    -restoran cevabı: evet malesef çok ucuz kusura bakmayın diger pizzacılar gibi 2 sine 50 tl almamız lazım aslında yorumunuz için teşşekür ederiz.

-müşteri yorumu: pizza iddaalı değildi. lezzet olarak piyasada ki ünlü markaların çok gerisindeydi.
    -restoran cevabı: ünlü markalarla devam et kardeşim sen.

-müşteri yorumu: pizzaya kutu bulamamış parca parca posete sarıp getirdiler, evi bulamamislar, maps. google. com diye bir şey var insan bakar! aksam 10dan sonra buradan sipariş falan vermeyin umursamıyorlar.
    -restoran cevabı: arkadaşım sparişin 30 dk bile sürmedi ne yapmaya çalışıyosun bu şekilde yorum yaparak kutu kalmamış izah edildi alemiyum folyoya sararak getirdik sorun olmaz dedin sonrada firmayımı kötülemeye çalışıyosun.

yukarıdaki diyalogların hepsi aynı firmaya ait ve ismi bende saklı..
  • müşteri yorumu : önermiyorum. bi kere ekmek arası köftenin içinde patatesin ne işi var?
    küftecinin cevabı : değerli müşterimiz daha önce 16 kez sipariş vermişsiniz; ve bunların çoğunda bol patatesli olsun diye not düşmüşsünüz. son yorumunuzu da önermiyorum. bi kere ekmek arası köftenin içinde patatesin ne işi var? diyen de sizsiniz. ( bu ne perhiz ne lahana turşusu)
  • güven kebap ve lahmacun - acıbadem için yazılmış bir yorum:

lahmacun için çok ama çoook kötü sakın uzak durun lahmacunlarından. lahmacun etini mikroskopla aradık ama onuda bulamadık.
  • müşterinin yorumu: kanatlar kanlıydı.

restoran cevabı: çok komiksin? bizdeki kanatlar kanadın uç kısmıdır yani yaprak kanat denir onlarada pişmemişinde bile kan olmaz pişmişinde olmasıda imkansızdır.
  • -müşteri yorumu:bir daha siparis vermem. hem soguktu hem de kuru ve lezzetsiz idi.
    -restoran cevabı:sevgili genç arkadaşım beğenmemene saygı duymak zorundayım. ama bir daha sipariş vermemen konusunda sankii herkeze uyarı yapıyor ve bizi kötülüyorsunuz. biz saygımızı ve sevgimize size sunarım.

-müşteri yorumu: porsiyonu çok küçük.
    -restoran cevabı: özür diliyerek cevaplıyorum ama fiat konusunda herhalde saygı duyacağınız üzere her şekilde 6 ay gibi bir süre dayandık asla dürümlerimizi küçültmedik asla taviz vermedik. bu sebeple küçük bulmanız tamamen sizin insiyatifinizde yemek sepetinde araştırdığınız üzere genede fiat politikasını ve dürüm politikımızı değiştirmedik. umarım sizde bize bu konuda katılırsınız.

-müşteri yorumu: porsiyonunuz küçüktü. lezeti iyiydi ancak sanki oraya ait olmayan bir koku var gibiydi ette. salatanızı ve ekmeklerinizi beğenmedim. bu arada turşnun kokusuda sinmiş olabilir turşuyu ayrı paketlemenizde yarar var.
    -restoran cevabı: gramaj olarak 100gramdır sadece kısa saplanmıs olabılır. ayrıca salatanın nesını begenmedınız adananın yanında acı yaglı lavaş sunuyoruz tursuyuda zaten ayrı paketlıyoruz.

evet hepsi aynı kebapçı. samimi aslında.
  • kullanıcı: a...a tarih: 01 mart 2012

işte sizi sevirem.

restoran cevabı: bizde sizi sevirek afiyet olsun .