şükela:  tümü | bugün soru sor
 • danışman hoca ders onayı için transkriptimizin üzerine ad soyad imza, bi de kan grubumuzu yazmamızı istemiştir.
  arkadaş: kan grubu niye olum? götümüzden kan mı alcaklar?
 • arkadaş topluluğu buluşulmuş,kalabalık bir masa oluşturulmuştur.herkes birbirine laf yetiştirmekte kahkahalar havada uçuşmaktadır,bir süre sonra kapı açılır içeri normalden biraz daha fazla çirkin bir hatun kişi girer.tüm gözler sesizlik içinde kızı süzerken sesiliği bozan bir arkadaş o müthiş yorumunu yapar ;

  -böh ! o ne lan öle adamın iştahını kaçırır.

  topluluk:puhahaha.

  hatun kişi: mavi ekran
 • kita adlı sanal kişiliğin blogundan:

  "keremcem seni çok seviyorum sen ve kita gelince daha güzel olmuş kita gerçekmi yoksa motovontaşmı onu çok merak ediyorum senin msnni verirmisin cnm iyiki doğdun aşkım yeni yılın kutlu olsun aşkısı"

  kita motovontaş lan bence.
 • iş bu haberdeki,

  http://fanatik.ekolay.net/…_hdetail_34_129068_1.htm
  (link patlamış, kepsler kurbağa olmuş. özetle haberde "guiza" ile roportaj yapılıyor ve kendisine neden ispanyadaki performansını süper lige yansıtamadığı soruluyordu)

  şu satırlara

  real mallorca’da attığım golleri burada atamamam, uyumsuzluktan. mallorca’da arkamda ibagaza gibi bir futbolcu vardı. tek yapmam gereken ileriye doğru koşmaktı” itirafında bulundu.

  arkadaşın şu yorumu,
  "madem öyle, söyleseydin ya götelek! onu da alsaydık... ibagaza dediğin adam kaç para it!"

  odadaki 2 kişiyi sandalyeden düşürmekle kalmayıp 1 kişinin de lokmasını boğazına kaçırmıştır.
 • internethaber sitesinde "tuncay'a yeni talip var" başlıklı habere yapılan yorum :)

  action man

  vatanına dön tuncay
  yorumlarımı dikkatle takip ettiğine eminim.sana tavsiyem yol yakınken ülkene dön.biliyorsun ki son pişmanlık fayda etmez.vaktiyle 1 cem sultan vardı.o da senin gibi yetenekli bir gençti.padişah olacağım diye tutturmuştu.fakat ağabeyi erken gelerek tahta oturunca mızıkçılığa başladı.abisinin elini öpeceğine papa'ya sığındı.papa ona"sana 1 haçlı ordusu vereyim git tahta otur"dedi.cem sultan"oha daha neler"gibilerinden 1 karşılık verince ipler koptu tabii.sonra koskoca cem sultan'ı zehirledi ...

  http://www.internethaber.com/…_detail.php?id=195940
 • haber ali okancı'nın türkiyenin en iyi on spikeri başlığı haberi

  yorum:

  turgay bartu : 03.12.2009 saat 19:18:
  ali okancı kardeşim. hani demişsin ya ‘böyle bir liste yapmaya telegraph gazetesini görünce yapmaya karar verdim’ diye.. kardeşim mümkünse sen bir daha ‘kendi başına’ karar verme. çünkü beceremiyorsun.
 • adres: yemek sitesi
  tarif: karisik sebze corbasi

  malzemeler:
  2 adet kabak
  2 sap pırasa
  3-4 büyük çiçek karnabahar
  10-12 adet brüksel lahanası
  yarım kereviz
  1 adet soğan
  1,5 litre süt
  bir yemek kaşığı zeytin yağı
  1 su bardağı haşlanmış yarma
  ( aşurelik buğday)
  beyaz peynir

  yorumlar:

  mustafa: nasıl koyulaşacak bu hiç yapmasam daha iyi olur.

  kullanıcı notu: sen iyisi mi nefes de alma mustafa; diyaframdı, alveoldü o kadar debelen gene kurtulamiyosun karbonsioksit belasindan.
 • final sınavı için 3 kişi ders çalışılmaktadır, kafa bir milyon olmuştur. aynı basit soru üzerinde yarım saattir tartışılmaktadır. ancak bir yere varılamaz. bir süre sonra derdimiz soruyu anlatmak/anlamaktan çıkıp birbirine laf sokmaya dönmüştür.

  --- karşılıklı sövüşmeler*---

  - sik gibi adamsın...
  + sen de göt gibi adamsın elli saattir aynı şeyi anlamadın gitti

  olayları sessizce takip eden muhteşem üçlünün 3. üyesi

  ~ne kadar uyumlu oldunuz lan siz öyle...

  +,- : hönk?! puhahahahahaahhha!!
 • http://www.sporxtv.com/…oyun-belirledisxtvq14934sxq

  facebook kullanıcısı26 mart
  alex 90. dakikada o deparı atsın çocuğumu keserim.
 • yoruma gel

  http://www.sinemalar.com/…/23033/askin-son-mevsimi/

  site: www.sinemalar.com

  film the last station

  yosmanito

  07.05.2010 tarihinde saat 22:59 sularında demiş ki;
  0.51.51.52.02.53.03.54.04.55.0 0 oy
  ulan ağzini yüzünü si.ktiğimin pe.zevengi,senin an.anin a.mina koyarim.eniştesini gö.tünden si.ktiğimin oro.spu evladi,dalağini atardamarini mirkelani si.ktiğimin piçi,ölmüşünü geçmişini si.ktiğimin ip.nesi,eb.esini si.ktiğimin evladi a.mcik ağizli pe.zeveng ya.rrak hasan.a.mini damini si.ktiğimin jokeyi,kuponunu si.ktiğimin kumarbazi,senin oynuyacağin altilinin a.mina ko.yiyim gö.toş.gö.tünü si.ktiğimin ib.lisi si.ktir ordan ker.anecinin çocuğu.kulağini si.ktiğimin sefili burnuna verdiğimin dilencisi sümüğünü si.ktiğimin or.ospu evladi gö.tünü bo.kunu si.ktiğimin ter.öristi anarşist pez.eveng seni tipini si.ktiğimin lavuğu gö.t.üne ko.dumun militani a.mcik hoşafi seni.ulan ben seni futbolcu yapanin amina koyiyim sol ayağini siktiğimin yavşaği mo.loz.senin oynayacağin topun a.mina koyiyim.sibonunu s.iktiğimin iti.senin verdiğin pasi gö.t.ünden si.kiyim a.mcik ağizli pe.zeveng taktiğini s.iktiğimin pu.ştu gav.urun dö.lü bizans soyu köpoğlu köpek seni a.mini eşşek si.ktiğimin kristiriği saçini si.ktiğimin denyosu kiliğini sik.tiğimin kitipiyozu s.iktir ordan or.ospu çocuğu kapat lan bilgisayari amina ko.dumun evladi.gö.t.üne harddisk soktuğumun çocuğu.senin an.anin kartini s.ikerim a.mcik ağizli.babanin gö.tüne se.x karti taktiğimin evladi kapat a.mina ko.dumun çocuğu kapat lan bilgisayari sie a.mina ko.dumun çocuğu,gö.tüne ko.dumun internet manyaği sie