şükela:  tümü | bugün soru sor
 • onuncu nesil sabırtaşı yazar, hoşgelmiş.
 • okuduklarini dogru durust anlamayan ve bu anlamamazligin sonucu olarak kendini rahatlatmak icin ozel mesaj yoluyla karsindakinin annesine kufur etmeyi secen yazardir. ayni zamanda kendisi ile cok yakinda hukuki alanda hesaplasacagim ve ilgili islemleri bugun baslattigim yazardir, bakalim ne kadar zaman daha o nick'in arkasina saklanabilecek. delikanlilik eskidenmis sanirim simdi bazi isimlerin arkasina saklanarak kufur etmek delikanlilik saniliyor.
 • (bkz: #71675771)

  caner erkin'e altı maç ceza verilmesi başlığında entry girmek için 00.00'ı bekleyecek kadar meşgul ve yoğun(!), insanlara "gündemdeki bir numaralı konu bu mu olur, vah vah." deyip, sonrasında art arda alternatif yunus günçe şiirleri gibi abuk bir başlığa entryler döşeyen yazar. birilerini eleştirmeden önce iki dakika düşünün, ucu size değer belki böyle.

  onuncu nesilmiş, hatta sabırtaşıymış. zamanında "bunları mı alıyorsunuz, yuh be." dediğimiz tayfa yani. sözlüğü ne güzel sahiplenmiş, hatta eskilerindenim ayağı çekecek derecede cesarete ulaşılmış. helal olsun vallahi, neremle güleceğimi şaşırdım. sen bir kaç şiir, mani daha uydur, orada eğlenmene devam et. insanların ne yazacağına karışmak gibi buram buram ergenlik kokan hareketleri de kendine saklaman daha şık olur.

  edit: şiirde takıl dedim, orada da ayarı vermişler. ben susayım artık.
  (bkz: yunus günçe ile dalga geçen sözlük şairleri ifşası)

  "yaranadam
  entry: (bkz: #71648504)
  şiir: (bkz: #65952434) (mısralarda saklanın bulutlar...saklanın lan?)"

  edit 2: (bkz: #71707713)
  argümanları bile komedi. eleştirecek bir entry'mi bulamayınca, ırkçılığa karşı verdiğim tepkiyi kullanmaya kalkmış. gerçekten acıdım, bu kadar düşmemek lazımdı. entry'i göstereyim.

  (bkz: #71391708)

  bana gerçek hayat muhabbeti yapan bu tipi bırak beni, yunus günçe'nin karşısına çıkarsak yusuf yusuf modunda özür dileyecek hale geleceğini bildiğimden gülüp geçiyorum. köşeye sıkışınca kullanılan klavye argümanı kadar güldüğüm bir şey yoktur. hayatında kaç kere 2 metre adama diklendin birader? bugün senin gibi bir tipitip daha aynı tatavayı yapınca şunu da ergen gibi söylettiniz bana.
 • çapsız bir sözlük ana akım faşisti.
  kendisini alkışlarla çomarların yanına uğurluyoruz.
  (bkz: bak, şuradan)
 • saçma, standart ve sıradan bir vatandaştır, fazla bir zeka pırıltısı beklememek lazım, yazık gitmeyin çocuğun üzerine :)