şükela:  tümü | bugün
  • adli olarak sizi sıkıntıya sokmayacak fakat karşınızdakini de dumur edecek yöntemlerdir. birkaç tane düşünmüştüm ama hiç uygulamadım.
  • (bkz: ilahi adalet)

yaratıcı falan..
  • vpn kullanarak yemek sepetinden 500 liralık yemek sipariş etmek. tabi ben fakir olduğum için çevrem de fakir 500 lira koyuyor o yüzden. sizinki zenginse ona göre sipariş verin.
  • (bkz: r/prorevenge)
  • yurdun aşçısını ben dahil kimse sevmezdi. işe motosikletle gidip geliyordu ve bir gün kaskını yanlıs yere bırakmıştı, benim görebileceğim bir yere. ben de hemen çabuk gaza gelen bir arkadaşın kulağına fısıldayarak bir bardak suyu kaskın içine dökmesi için ikna ettim. adeta hipnotize olmuş gibi sebilden bardağı doldurup getirmesini gün gibi gözümün önündedir. neyse görevi tamamladıktan sonra ıslık çalarak birşey olmamış gibi yolumuza devam ettik. içim hala kıpır kıpır oluyor, nasil bir adrenalindi o. olayın tek kötü kısmı lavuğun alnından sular süzülür görememiş olmamızdı. geri görseydim gülmekten altıma sıçıp yakalanırdım o riski almaya değmezdi. ama bazı şeyleri bilmek de yetiyor insana.
  • bir şekilde canınızı yakanlara karşı oldukça değişik ve yaratıcı intikam yöntemleri düşünüp, planlar yaparsınız ama sonrasında sadece beklemek yeterli olur.

(bkz: karma is a bitch)

tecrübe ile sabittir.*
  • yaratıcının intikam alma yöntemleri ise gayet sofistike şekilde;

1) yakmak
    2)diriltmek
    3) vücudu irin kaplatmak
    4) 1'den devam
  • köpek pisliğini hediye kutusuna koyup, adrese göndermek.