şükela:  tümü | bugün
  • bana inanmalarını istiyorsam zaten inandırırdım. ne gerek var peygamber falan.
  • toplumun cahil kesimlerinde umut tacirliği yapar biat kültürü geliştirirdim. bu dinde bir kişiyi bile dine kazandıracak olmanın cennete bedel olduğunu söyleyip herkesi misyoner yapardım.
  • yaymazdım. egom yok. yaratıcıyım ben. eksikliklerim yok. o yüzden arzularım da yok. yaraticiysam tabi!
  • kendinize bomba bağlayıp suçsuz insanların içinde patlatın derdim. o zaman kesin hep bana taparlardı.
  • göğe kocaman bir biçimde bulutlarla “ akıllı olun “ yazardım o yazıdan böyle şimşekler çaktırırdım !

devam: ardından yazı değişiyor vujittt “ imam hatipler kapatılsın “ yazdırırdım ona da şimşek çaktırırdım tabi
  • umrumda olmazdınız. yaratmışım işte arayın bulun beni aq. hem yarat hem de kendini buldurt. dalga mı geçiyonuz? herşeyi ben yağacaksam sizi niye yatattım? uğraşın bulun beni ?
  • yaymayarak. koskoca yaratıcıyım lan ben bu ezikler bana inansa nolur inanmasa nolur
  • her bolgeye baska peygamber yollayip en kutsal sizin dininiz, digerleri amin oglu esteban der savas cikartirdim. yalniz misir yetistiren ve bira yapilan yerlerde savaslari cok yikici yaptirmazdim. yukarida sephada oturup seyredecem sonucta. atistirmalik lazim. arada cikan baris gorusmeleri vb gibi sacma isleri de fesat cikartacak kisiler araciligi ile bertaraf ederdim. game of throne tadinda olurdu. yoksa cekilir mi lan sonsuz hayat. tek basina boslukta, bombok ve sonsuz omur. heyecan lazim. bana tapanlara cennet huri, buyuk boy vibrator, sisme baci filan vaat ederdim. nasil olsa olduklerinde bocekler yiyecek ipneleri. soylediklerimi yapmama da gerek kalmazadi zaten.