• göğe kocaman bir biçimde bulutlarla “ akıllı olun “ yazardım o yazıdan böyle şimşekler çaktırırdım !

devam: ardından yazı değişiyor vujittt “ imam hatipler kapatılsın “ yazdırırdım ona da şimşek çaktırırdım tabi
  • direkt görünürdüm insanlara. benim adımı kullanarak mevki makam elde eden gavatlara da inanmayın derdim.
  • araplara peygamber gonderir, inanmayanlarin kafalarini kesin derdim.
  • "tanrı bizim bir dinimiz olmasını isteseydi ve gerçekten güçlü olsaydı, daha doğrusu, gerçekten bir tanrı olsaydı, emirlerini bize bu kadar saçma yollarla mı bildirirdi?"
    tanrı'ya karşı söylev - marquis de sade

böyle saçma sapan bir iletişim yerine, kullarla birebir mülakat fena olmazdı.
  • bana inanmalarını istiyorsam zaten inandırırdım. ne gerek var peygamber falan.
  • her bolgeye baska peygamber yollayip en kutsal sizin dininiz, digerleri amin oglu esteban der savas cikartirdim. yalniz misir yetistiren ve bira yapilan yerlerde savaslari cok yikici yaptirmazdim. yukarida sephada oturup seyredecem sonucta. atistirmalik lazim. arada cikan baris gorusmeleri vb gibi sacma isleri de fesat cikartacak kisiler araciligi ile bertaraf ederdim. game of throne tadinda olurdu. yoksa cekilir mi lan sonsuz hayat. tek basina boslukta, bombok ve sonsuz omur. heyecan lazim. bana tapanlara cennet huri, buyuk boy vibrator, sisme baci filan vaat ederdim. nasil olsa olduklerinde bocekler yiyecek ipneleri. soylediklerimi yapmama da gerek kalmazadi zaten.
  • pazartesi gunleri 10 gibi rutin toplanti yapardim.
  • gökyüzüne yıldızlardan "inanın ipneler" falan yazardım. daha inanmamak göt isterdi. i'lerin noktaları da satürn'den matürnden. yeminle ne ateistliğimiz kalırdı ne bişeyimiz.
  • işim olmaz. bana ne lan? ne bok yiyorsa yesin lavuklar. kendime acayip güzel, animasyon bir evren yaratır, hobbitlerle mis gibi takılırdım. cehennem cennet kapılar açık, kafanıza göre takılın.
hesabın var mı? giriş yap