şükela:  tümü | bugün soru sor
 • yardirs diye okunan defolu t-shirt uretmede dunyada bir numara olan marka .
 • bir vakitler buz rengi hafifi fitilli super bir pantolon uretip genc dimaglarimizi zorlamis jean markasi. loft gibi izmir menseilidir.
 • bu aralar adim basi magaza acarak yeniden varolma savasi veren marka
 • blonde redhead-here sometimes'ın 4ad sessions versiyonunu dinlerken youtube'ın önerileri sayesinde keşfettiğim bir tune şarkısı. pek bi hoşuma gitti ilk dinlediğimde bağladı birden kendine. buyrun burdan yakın

  http://www.youtube.com/watch?v=yqv5kzbnyiq

  davulu ağır aksak olsun canımı yesin şarkı dediğin.
 • yıllarca yerds diye telaffuz ettiğim ancak gerçeğinin yardır olduğunu öğrendiğimde kendimi cahil hissetmeme sebep olan giysi markası.

  (bkz: daha da yards'a gitmem)
 • thierry henry' nin baş parmağından şeyinin kafasına kadar eliyle yaptığı ölçümü fransız emperyal geleneksel ölçüm enstitüsü'ne kazandırdığı ölçü birimidir.
  (bkz: şeyinin şeyini şey ettiğiminin şeyi)
 • yıllar yıllar evvel nereden olduğunu hatırlamamakla birlikte bir kotunu aldığım ve resmen üzerimde parçalanan tekstilci.

  kotun mazisi temiz bir 10 yıl oldu sanırım; çokça da giydim. çokça ne ki, hayvan gibi giydim çünkü inanılmaz rahattı, çünkü rahat pantolon denk getirdim mi her fırsatta onu giyerdim. onun haricinde pantolon içinde çok rahat eden adam değildim, hala da değilim.

  galiba 6. veya 7. yılında dizleri sıyrılarak yırtıldı ve ben hayatımda ilk kez o zaman yırtık pantolon giymeye başladım. millet kasten yırttığımı düşündü ancak dikkatli gözler doğal yırtıklar olduğunu fark ediyordu. bir gün bir arkadaşım o düzenli ve göze hoş gelen yırtıkları eliyle hayvan gibi yırtana kadar devam etti bu süreç. sandı ki bir daha giymeyeceğim. nah giymem. gittim hemen yırtılan yerin hizasından komple kestim paçaları, şorta evirdim pantolonu. o zamandan beri de hayatımda giydiğim en rahat kot şorttur kendisi. onun haricinde basket şortları aslında genel olarak tercihim; efil efil böyle.

  neyse efendim, dediğim gibi; hayatında lüks ve marka düşkünlüğü olmayan biri olarak elbette önerilen, genel kabul görmüş kot markalarını denemedim ama giydiğim en rahat kotu satmış ve 10 yıl gibi bir süredir de giydiren markadır.

  hala faal midir, değil midir bilemiyorum. bir google uzaklığında olmasına rağmen şu satırları yazan ben, onu araştırmaya üşendim şimdi.
 • çok kaliteli bir marka olduğunu biliyordum, çünkü abim alır çok fazla giyerdi ama neredeyse hiç eskimezdi, çok popüler bir markaydı zamanında. şimdiler de ben bir heves aradım fakat ne yazık ki kolay bulunabilir gibi değil
 • herşey parayı odeyene kadarmış.
  müşteri memnuniyeti sıfır olan marka.