aynı isimde "yargı" başlığı da var
şükela:  tümü | bugün sorunsallar (1)
756 entry daha
  • geçen haftaki bölümü izlerken fark ettim de gerilim anlarında çalan müzik net olarak 2014 yapımı predestination film müziğine çok benziyor. hatta aynısı demek abartı olmaz.

yargı

predestination

edit: bu arada predestination filmini izlemeyenler için link fena halde spoiler içeriyor.
  • her ceylin ismi geçtiğinde jaylen brown deyip kendi kendime güldüğüm dizi.
  • spoiler alert !!

--- spoiler ---

ya madem katil malum kişi neden annesi babası karşısına alıp hiçbir şeyden haberi yokmuş gibi otur konuşacağız diyor ki? bu hatırlamıyor mu yaptığını? bir de annesi neden babasına yükleniyor yaptıklarından bıktım diye? babası çocuğunun paçasını kurtarmaya çalışıyor.
    --- spoiler ---

şaşıralım diye hedef saptırdıysanız çok saçma olmuş ya. tüm yazdığım iyi şeyleri geri alıyorum.
  • an itibariyle hz. ali'nin sözüyle bölüme giriş yaptılar.
  • allah aşkına başroldeki kız bağırmasın bakın allah’ın adını verdim. diziyi eşim izliyor bende maruz kalıyorum.

başroldeki kızın adını bilmiyorum ama daha çok bağırınca daha gerçekçi olmuyor sahne.

filmi çeken ekipten burayı okuyan varsa umuma hizmet mahiyetinde duruma müdahale ederse pek sevineceğim.

not: dizi hakkında pek fikrim yok kız bağırınca sinirleniyorum sadece.
  • valla ben yazmaya geldim üstteki yazar yazmış. ilk kez izliyorum. ara ara görmüştüm daha önce.
    karakter çok bağırıyor ve ağlıyor. üzüntü ya da sinir böyle birşey değil.dik başlılık hiç değil.
  • usman aga mıydı lan o!

edit: harbiden oymuş.
  • korsan taksi için akasya durağından osman'a danışılan dizi*
  • allahını seven ceylini ağlatmasın bu ne rezil bi ağlamadır arkadaş
  • "yağlı pelvan usman aga"nın katılımının ekmek kadayıfı üstündeki kaymak tadı verdiği dizi...
140 entry daha