şükela:  tümü | bugün
  • küçükken nedense korktuğum marka.
    isminden olsa gerek gözümün önüne evil bir judge dread gelirdi.. sonra judge dread'ı seyrettim ve o korku geçti.. bu marka nın sahibi olan aslıhan yargici asla bilemeyecek bunu. hmm
  • etiketlerinde "made in istanbul" yazan markadir.
  • sanilanin aksine neslihan yargiciyla hic bir alakasi olmayan, 1980 lerde osmanbeyde turkiyenin ilk rengarenk erkek gomleklerini ureterek ise baslayan yerli giyim markasi.
  • kolye, bilezik ,küpe gibi aksesuarları çok çok hoş olan pahalı mağaza.
  • indirime girdiğinde %bilmemkaç'a varan indirim şeklinde değil tüm ürünlerde indirim yapan kalitesine göre ucuz sayılabilecek marka.şu anda %70 indirimde duyrulur...
  • lavanta kolonyası insanı kendinden geçiren, gayet hoş ürünleri bulunan, çalışanları da markanın sahibiymiş gibi kasılmayan güzel mağazalar zinciri.
  • indirim zamanı geldiğinde gayet uygun fiyatlara harika kıyafetlerin alınabileceği mağaza. indirimden önce ise oha dedirtiyor insana. son zamanlarda takı, şal ve eşarp tasarımlarıytla da harikalar yaratıyor. en keyiflisi de nişantaşı mağazasında alışveriş yapmak.*
  • artik erkekler icin urunu bulunmayan marka.
    taki dizaynlarini sinem guven yapar.
    trikolarina guven olmaz.
  • bugün annemle girdim nişantaşindaki köşe mağazasına, o birşeyler değiştirirken ben ortalarda takildim, atmosfer... nasi desem? hani bir partiye gidersiniz, sadece bir kişiyi taniyorsunuzdur, o da bir kaybolur, böyle herkes etrafta takilir, birbirini taniyordur çilgin atiyordur, siz de malak gibi ortalarda dolanirsiniz bir süre ya; işte bir erkek için yargıcı'da böyle bir atmosfer gördüm ben bugun... belki metroseksüel olsaydim daha kaynaşabilirdim, bilemiyorum...
  • ankara'da cok rahat gezilebilen canim karum dukkanini kapayip, garip, insani bunaltan tunali hilmi dukkanini acan kurulus. esarplarini ve takilarini cok fazla indirime sokmaz, soktugunda da zaten istediginiz kalmaz.