şükela:  tümü | bugün
  • oldukça kullanışlı ve basit bir arayüze sahip olan kitap satış sitesi.

sitedeki bütün ürünlerde kargonun bedava olması çok cazip. 200 metre ötemdeki kırtasiyenin 45 tl dediği kitabı 30 tlye aldım. kargo falan da ödemedim. dün sipariş verdim bugün elime ulaştı. oldukça iyiler..
  • yukarıda da bahsedildiği üzere stoklarında olmayan kitabı varmışçasına size satan, sonrasında ise ikame bir ürün bulmak için kırk takla attıran site. müşteri hizmetlerine ulaşmak imkansız, ulaştığım o şanslı anda ise yirmi dakika bekledim. inanmıyorsanız denemesi bedava, sipariş vermeden önce bir arayın kendilerini. mail mi? o da ne?
  • eğitim camiasında köklü bir kurum. ama siz yine de sakın ha sakın bu siteden kitap siparişi vermeyin. ben yandım siz yanmayın. verdiğim kitap siparişini resmen söke söke postalattım. bir kitabı da eksik göndermişler. şimdi de onun için uğraşacagım. şu bir hafta içinde yaşadığım birçok rezillik var ama buraya yazmayacagım, sinirlerimi oynattılar. sözde köklü bir kurum... bir daha değil kitaplarını almak kurslarının bile yanından geçmem. belki sakinleşince detaylı şekilde anlatırım.