şükela:  tümü | bugün
  • yapilan en hayvani sakalardan zerre zarar almayan, bu nedenle de arkadaslarina en sadist sakalari uzerinde deneyebilme sansi taniyan durum silsilesi;

- fevzi, tut lan su zipkini...
    - ha, ne? (karnina zipkin isabet eder)
    - ehohehahehee...
    - ulan ne yaptiniz bee, gitti mis gibi tisort... hayvan herifler...
    - ahehahehe... olmaz oglum bisi, bosver... yenisini aliriz biz sana...
    - haa, tamam o zaman... sigara verin bari bi tane...
  • + lan onur,olm bi rüzgar estirsene lan,kızda sütun gibi bacaklar var.

- ayıpsın kanki, sen iste yeter*..

+lan olm bir kere de bokunu çıkartma ya,vur deyince öldürüyorsun sende,işin yoksa şimdi kavağın tepesinden in,hayretsin yaane..

.....

+ onur,şşt..

- efenim abi?

+lan olm,kızın tişörtü çok ince,içinde de bişi yokh gördün mü?

- kaçar mı? ehhehhe

+ hani diyorum...

- sen deme abi,hallediyorum şimdi*..

+ ya onur, eben olm ya,olm yağmur yağacaktı hafiften,ıslanıcaktı hatun,ne gerek vardı tişörtü yakmaya? oldu mu şimdi,cık cık cık..

(bkz: kontrolsüz güç güç değildir)

(bkz: sahip olunan gücün kötüye kullanılması)

(bkz: arkadaşların abaza olması)
  • az bulunan bir arkadaşlıktır.

eğer böyle birine denk gelirseniz benim gibi, yarı tanrınızı nereye koyacağınızı, ona nasıl davranacağınızı bilemezsiniz. o kadar kıymetlidir ki; gün gelir pamuklara sarasınız gelir, gün gelir evinizin baş köşesine kurulsun istersiniz ve gün gelir önünüze alıp, gözünün içine baka baka ağlamak istersiniz.
    diyorum ya 'az bulunur'; öyle nadide bir arkadaşlıktır ki, kırılganlığı maksimum, esnekliği maksimum, şeffaflığı maksimum olur, yalana yer olmayan, sizi yerlerde sürüklese bile öpüp sarılacağınız arkadaşınız, hatta daha da ötesi tek dostunuzdur.

ak derken kara dediğimi anlayan tüm yarı tanrı arkadaşlarıma selam olsun. kim bilir belki ben de bir yarı tanrıyımdır da farkında değilimdir sadece dokunabilenlerin görebildiği.