şükela:  tümü | bugün
  • öncelikle 'yarım topuz ne lan?!' diyenler için bir fotoğraf ile açıklayayım dostlar;

http://i.hizliresim.com/o3jzmr.jpg

işte bu. ulan allah kahretsin böyle modayı be! her akımda olduğu gibi bunda da yakışan yakışmayan herkes yapıyor sırf moda diye.

yahu düne kadar saçımı böyle toplayıp çıksam 'bu ne lan ibibik' diyecek insanların sırf moda oldu diye 'aslında yapılır lan?!' diyerek modeli benimsemesi nedir anlamış değilim.

kıvırcık saçlısından, düz saçlısına, kısa saçlısından uzununa herrrrkes yapıyor herkes. enerjimi emiyor allahsızlar. valla emiyorlar, yalan değil. gün içinde işlerimi halletmek için çıkıyorum, 3. topuzdan sonra mecalim kalmıyor geri dönüyorum. biri dur desin nolur.

dipnot: derdimi burda skebilirsiniz. paket olmasın, soğuyor.
  • yarım at kuyruğunun kankasıdır.
  • tüm gün sokakta herkesi böyle görüp eve geldikten sonra şans eseri seğmenler parkı etiketine tıklamamla yine parktaki tüm kızların bu saçı yaptıklarına şahit oldum. kınıyorum.
  • vur deyince öldürülen bi moda akımı daha.

her önüme gelen bu saç tipini uygulamış oluyor. ne kadar da kolaya kaçıyosunuz. biraz farklı olun daa
  • başıma bir şey gelmeyecekse sevdiğim modadır. ince bir fizik, uzun düz/dalgalı saç bununla tamamlanınca seviyorum lan, bug gibi resmen, yakıştırıyorum herkese, sürekli bakıp oynayasım geliyor* sevgilim veya flörtüm olduğunda ısrarla yaptırıyorum. onlar da sakallarımla oynuyor, win win. bol bol yapın kızlar.