• yarım at kuyruğunun kankasıdır.
  • tüm gün sokakta herkesi böyle görüp eve geldikten sonra şans eseri seğmenler parkı etiketine tıklamamla yine parktaki tüm kızların bu saçı yaptıklarına şahit oldum. kınıyorum.
  • başıma bir şey gelmeyecekse sevdiğim modadır. ince bir fizik, uzun düz/dalgalı saç bununla tamamlanınca seviyorum lan, bug gibi resmen, yakıştırıyorum herkese, sürekli bakıp oynayasım geliyor* sevgilim veya flörtüm olduğunda ısrarla yaptırıyorum. onlar da sakallarımla oynuyor, win win. bol bol yapın kızlar.
  • vur deyince öldürülen bi moda akımı daha.

her önüme gelen bu saç tipini uygulamış oluyor. ne kadar da kolaya kaçıyosunuz. biraz farklı olun daa
  • sürüp gitmesi gereken güzel akımlardan. sokakta görünce beğeniyordum ama adını bilmiyordum, onu da öğrendik iyi oldu*.
    uzun saçlar ve ufak bir topuzun yakışmayacağı genç kız yok sanırım, basit ve hoş duruyor kanımca. ayrıca en çok da feride hilal akın'da güzel gözüküyor, onu da not edelim:)
    ciks foto için tıklayınız
  • çok nadir hatuna yakışan topuzdur. amma velakin moda oldu diye herkes yapıyor tabi.
  • yeniden yüksek bel pantolonla beraber henüz görmediğim y*rrak y*rrak moda akımıdır.
hesabın var mı? giriş yap