şükela:  tümü | bugün
  • çorap seçim kriteri, ayakkabı ya da pantolon rengine göre değil de kokusunun artık kendine dahi dayanılmaz hale gelmesi olan takoz erkeklerin dışında kalan asil, romantik, yakışıklı ve de bir o kadar cereyan yapan odada saatlerce oturabilecek kadar tehlikeli erkekler grubunun müdavimidir.

kendisine olduğu kadar etrafına da saygısı olan bu erkeklerin sayısı 2, haydi bilemedin 3'ü geçmez. leş gibi kokana kadar aynı elbiseyi giyen erkeklere sorsan "ya bende aynştayn sendromu" var der. haydi oradan seni lanet herif!

bakın inanır mısınız pomçikim hayatıma girdiğinden beri bu stresi yaşıyorum. yani elimde değil bu. gerçi ben eskiden de böyle idim lakin artık daha da seçici oldum. mesela yarın ne giyeceğimi düşünüyorum 2 saat. adidas eşofmanlarımı dün giydim, sabah da nike'leri mi giysem acaba?
  • benim bu. hava durumuna bakıyorsun günlük güneşlik, evden bir çıkıyorsun boran, fırtına. boran, fırtına koşullarında evden çıkıyorsun 5 kat giyinip, 2 saat geçiyor güneş açıyor, adeta bahar geliyor. ben gerilmeyeyim kim gerilsin?
  • ya şu derdini sikeyimcileri biri sikse de kurtulsak artık. bu amına koduklarımın yüzünden yazacak şey bulamıyoruz. güya kendisi vatan meselelerini değerlendiriyor trablusgarp cephesinden.

götündeki sarı lekeli, çıkarıp atsan kirden heykel gibi duracak donunu değiştirmekten aciz leşleri rahatsız eden bir erkek. ulan sen git kendi derdine bak önce. bu dondan daha büyük dert mi olur?

küfür etmeyim diye 3 aydır tutuyorum kendimi, pomçikime de söz verdim ama ruhum daraldı, yelpaze niyetine yazayım dedim bunu.
  • ılıklaşmaya başlamış erkektir. botlarını kotunu, t-shirtünü ve deri montunu dolaptan çıkarması gerekir. bunları giydiğinde yine eski haline dönecektir.
    erkek adam yarın ne giyeceğim diye düşünür mü hiç. açar dolabı ne bulursa onu giyer.
  • bundan 4 yıl önce bendim. bildiğin elbise dolaplarının önünde haftasonu dolanıp haftalık kıyafet ayarlıyordum. takımlarda sorun olur diye birde onların yedeğini ayarlama faslı ayrı mevzu.
    gel zaman git zaman bitti o işler şimdi geçiriyorum üstüme tulumu vuruyorum kendimi dışarı. zaten ben huzuru o ne giyecek stresinden kurtulduğum zaman bulmuşum şahin haberim yok.
  • pomçikinin ruhunu okuyan, ona güzel bir hayat yaşatmak için tüm enerjisini seferber etmiş bir insanı (bkz: zortlak) temsil eden erkek.
  • (bkz: minimalizm)
  • aslında bildiklerim var; güzel giyinmek sünnettir, güzel giyinmek sanattır.
    nedense daha farklı düşünüyorum o da; bu streste ki hem cinsimin iş yerinde gözüne kestirdiği bir hatun olmasıdır.