şükela:  tümü | bugün
  • 10 ekim 2017'ye tekabül ediyor.
    hangi partiye oy vereceğinizden çok hangisine vermezsiniz üzerinden gidelim bu sefer de... bakalım hatalardan ders alınmış mı...

kesinlikle aqepeye vermezdim. zaten hiç vermedim mk. delirmedik o kadar çok şükür.
  • (bkz: akp1)
  • (bkz: dsp)

(bkz: rahşan affı)

kinciyim ben. unutmuyorum.
  • (bkz: after party)
  • (bkz: hdp)
    sadece yarın değil, bin yıl her gün seçim olsa ve ömrüm o günleri görecek kadar uzun olsa, yine oy vermem.
  • 1. akp
    2.mhp
    3. hdp
    4. chp

birincisine oy vermem cunku islamci kafanin urunu. islamci dusunce rasyonellikten uzaktir. burnunun ucunu gormekten dahi acizdir. surekli kandirilmasinin sebebi de odur. iyi niyetle dahi hareket etse ne yapar eder kotu niyetli bir olusumdan dahi daha fazla zarar verir.

ikincisi birincinin piyonu. o kafaya oy versem orjinaline veririm zaten.

ucuncusu bir parti degil cete. oyle bir cete ki turkiye'ye milli mucadele donemindeki ermeni ceteleri kadar dusman. 21. yuzyilin taşnak'i.

dorduncusu en acisi. isgal altindaki kuvvay i milliye partisi. amerikan yalamalari tarafindan ele gecirilmis turkiye'nin can damari. vatanseverlerin kovulup yerlerine amerikan yalamalarinin dolduruldugu bir bataklik. ataturkculerin oyuyla meclise terorist yamagi gonderen bir satilmis parti. umarim gelecek secimde ege, trakya ve akdenizde cakilir. meral'in partisi, anadolu partisi ne buluyorsaniz cakin gitsin. akp'ye dahi atin oyu ama bunlara atmayin. ataturkcuyum diyip chp'ye oy veren insanlar gozumde kuculuyor artik.
  • enayilerin, ülkede hâlâ seçimle gelip gidenlerin olduğunu sandığı anket sorusu.