• yemin ederim proje teslim tarihi sandım. ödüm koptu yapmayın böyle şeyler
  • final haftasında sabahlarken denk geldiğimden ilk başta "noluyor lan ödev teslimi falan mı var amk" diye düşündürten yeni facebook zırvası. sanırım ingilizceden dandik bir translator ile türkçeye çevirmişler, bu kadar dandik bir yazı(gramer açısından) bir insan elinden çıktıysa durum çok ciddi. işin ironik yanı ise bunu paylaşanın benim ilkokul öğretmenim olması.

ayrıca beni benden alan bir diğer kısım ise: (bkz: 1_308_1_1_103 308_103 ve roma tüzüğü) .
  • işin komiği, google translate'ten bile daha kötü bir çevirmen/yazılım tarafından çevrilmiş olması. insanlar anlamsız cümleleri okuyup, buna rağmen paylaşıyor! a, pardon, paylaşmıyor, duvarlarına yapıştırıyor *...

"sadece bir bitti ve önlem almak her zaman için tercih edilir."
    "bana karşı herhangi bir eylem alabilmesi kesinlikle yasaktır."
    "facebook artık kamu taraf."
    " teknik olarak fotoğraflar kullanımı ve profil devletle ilgili bilgi içinde."

allah'ım daha ne zırvalıklar göreceğiz şu kısa ömrümüzde kimbilir!
  • adam hem saga sola giydiriyor hem de yok roma tuzugu yok italya buzugu yapistiriyor duvarina bunu, guya kicini saglama alacak cakal... yapistiran kisiler de ogretmen, allah bu ogretmenlerin yetistirdigi cocuklarla bizleri muhatap etmesin...
  • yine çıldırdılar. çılgınlar gibi paylaşıyorlar. durmuyorlar.
  • bu da kontra.

resmileşti dikkat..!!az önce kapı çaldı. üniformalı 2 polis. içeri davet ettim. ben çayları hazırlarken bir tanesi odama girip bilgisayarımı açmış ve facebook hesabıma girmiş. facebook şifremi nerden öğrendiklerini uzun süredir hesabımı takip ettiklerini söylediler.kelepçeleyip karakola götürmek istediler fakat onlara yaklaşık 10 dakika önce kopyalayıp yapıştırdığım "yarın teslim tarihi" paylaşımını gösterdim ve son anda tutuklanmaktan kurtuldum.polis ağabeylerden birisi profesyonel bir sosyal medya kullanıcısı olduğum için beni tebrik ederken, bir diğeri de sırtına bindirip odada bir tur attırdı. kısa bir süre sonra yorulduğu için inmek zorunda kaldım.çok akıllıca bir hareket olduğunu ve yarın belediye önünde düzenlenecek törenle birlikte plaketimin takdim edileceğini belirttiler. devlet erkanından çok sayıda ismin katılacağı tören ile birlikte halk tarafından ayakta alkışlanacağım.bu gurur hepimizin.
  • çok yakından tanıdığım, binlerce film izlemiş, yüzlerce kitap okumuş, matematikte doktora yapmış, yıllardır öğretmenlik yapan biri tarafından az önce paylaşıldığını gördüm. gerçekten yazık. demek insan ne kadar okusa da görse de kültürlense de aptallık baki kalıyor.
  • üniversitede eğitim veren akademisyen paylaşıyor.
    kamu kurumunda çalışan tekniker personel, müdür yardımcısı, müdür paylaşıyor.
    özel sektörde çalışan eğitim görmüş, okuyan insanlar paylaşıyor.
    ışsiz zaten paylaşıyor.

şimdi büyük resme bakın.
    bu ülkenin ilerlemesini dış güçlerin istediğini ve bizim bu yüzden hep geride kaldığımızı mı görüyorsunuz?

ayrıca roma tüzüğü ne?!
    13. yüzyılda adam facebooktan paylaşım yaparsan ceza almazsın mı yazmış kanununa?! sende hiç mi akıl yok! azcık da mı düşünmüyorsun!
  • düşünsenize kapı çalıyor, bir açıyorsunuz polis. facebook'ta yaptığınız paylaşımlardan dolayı sizi gözaltına almak istiyor. ama siz diyorsunuz ki "hoop dur bakalım, roma tüzüğü, 53797349/1950 sayılı milli güvenlik bildirisi ve berner konvansiyonu uyarınca yazdıklarımdan facebook sorumludur". polis özür dileyip gidiyor ve mark zuckerberg'i tutukluyor.

ben ikna oldum. hemen kopyalayıp yabıştırıyorum.
hesabın var mı? giriş yap