şükela:  tümü | bugün soru sor
  • sıkıntıdır. yok gün aldın gün verdin, yok altı ay geçince yeni yaşın söylenir, yok efendim lan yarraaam sen doğduğun gün 1 yaşındamıydın muhabbetleri, herşeyi bir kenara bırakıp parmaklarla hesaba başladığınız an biter sanırsınız ama gene bitmez. özellikle yaşlandığınızı düşünmeye başladıysanız daha bir sıkıntı verir. ama yaşınızı sizin için hesaplayan siteler mevcut. siteler dediğim bi tanesine girdim sadece. doğum tarihimi yazdım, bana 28 yaşında olduğumu söyledi kocaman harflerle. çok sevindim lan resmen, ben 29 yaşındayım zannediyodum bayadır, otuza merdiven dayadım diyodum, adamlar aldı merdiveni resmen, moralim yerine geldi yeminle, başka bi siteye girip kontrol de etmicem, ne de olsa 28 yaşındayım amk, kontrol işleri bize gelmez daha hahaha, siz de öğrenmek isterseniz buyrun adresi http://www.yashesaplama.com/

bi bakmışın seni de sevindirmiş bir anda. şimdi birazdan uyucam ve yarın 28 yaşımın verdiği zindelikle daha enerjik başlıcam güne, daha bi genç işi şeyler filan yaparım belki kim bilir, bir de sigarayı bıraksam kimse tutamaz beni artık.
  • kendi yaşımızı hesaplarken neden sıfırdan değilde 1 den başlıyoruz diye düşündüren hesaplamalardır.
    eğer ki anne karnında ki 9 aylık süreç 1 den başlamamıza neden oluyorsa o zaman 3 aylık bi kayıp var arkadaş. bize böyle denmedi, böyle bi bilgi verilmedi. bir yıl 12 ay dendi. (bkz: erdal bakkal isyanı)
  • 1 fazla 1 eksik hesaplamada yanlış çıkabiliyor kesin sonuç için yaş hesaplama şu aracı öneririm.