şükela:  tümü | bugün sorunsallar (3)
3173 entry daha
  • bu ekin kumru'nun nazını nasıl çekecek acaba ? doğanın gerçek yüzü de ortaya çıktı. handan demişti boşuna bu zenginliği ve kızımı bırakmadım diye. aslında baştan belli kibar mibar adam da adam o kadar kontrol manyağı ve hırslı ki böyle çıkmasına pek de şaşırmadım
  • doğan'ın çakal çıkmasına şaşıranlara çok şaşırdım. normal şartlarda bir dizide murat aygen göründüğünde entrika çanları çalıyor demektir çünkü. adam önceki dizilerinde hz. yusuf'u canlandırmış gibi davranmayın allah aşkına. tdk'nın sözlüğünde entrikanın karşısında murat aygen, musa uzunlar, nebahat çehre yazıyor. zaten murat aygen mucize doktorda oynarken mucize doktor olmasa bu adam şimdi yasak elmadaydı derdim ve beklenen de oldu. musa uzunlar'ı da çok istiyorum. tam robdöşambrla salonda viski içecek tip var adamda. önceki entrylerimden birinde de dediğim gibi yasak elma fakir ama gururluların dizisi değil, zengin ve çakalların dizisi... gurur, özveri, fedakarlık, dostluk isteyene milyonlarca öyle dizi var zaten. iyilik görmek isteyen süper baba ya da mahallenin muhtarlarının eski bolumlerini youtubedan izlesin.
    bu arada, asuman yavşağının sahnelerinin azaltılması benim de dikkatimi çekti. yetmez ama evet... şu araba sedai'ye çarpacağına asuman'a çarpsaydı keşke. hiç olmazsa afgana, pakiye kovalattırın asuman'ı.
    yalnız, bu feedo katar emiri şeyh temim bin hamad al sani'ye benzemiyor mu? zaten katar emiri ve anası da yasak elmaya koyulsa sırıtmazlar. ama emir olduğu için oynamaz tabi yasak elma'da :)

hesabın var mı? giriş yap