şükela:  tümü | bugün
101 entry daha
  • castta bir senkron problemi var sanki. merkezdeki iki çiftten birinin aralarında 40 yaş, öbürünün aralarında 40 cm fark var.

kapıdan geçemeyen bir holding patronu olsam yanımda anahtarlık gibi kalacak kız istemem. doğanın kanuna aykırı.
  • genç jön oyuncunun ayaklarının ekrandan taşıp burnuma geldiği dizi.
    adam iyi ki zenginmiş. maazallah o oturuşları ile bir halk otobüsüne binse millete oturacak yer kalmaz.
  • alihandro ile fındık kurdunu seviştirerek bir klişeden kurtulmuş dizidir. o evde hapsolup salak salak ben kolay lokma değilim muhabbetlerine girselerdi kusacaktım harbiden. çok iyi olmuş halvet olmaları. bizim neden çiftlik evimiz yok ya. aslında o tarz bi evimiz vardı ama geceleri domuz geliyo deyolardı. sevişirken domuz saldırısına uğramak istemedik yoksa ohoo arabada beş evde onbeş. artık fakirleri koyun şu dizilere, bir günde hatay'a gidip künefe yemek, çiftliklere gidip yağmurda sevişmek... ben açayım da netten şaşıfelek çıkmazı izleyeyim.
  • oyunculukları beni öldüren dizidir. adamın birini bir odaya kapatın 10 bölüm ard arda bu diziyi izletin resmen çin işkencesi olur. bu arada serbest çağrışım:
    (bkz: at the left hand ov god)
  • senaristlerinin nazan öncel dinleyip murat menteş okuduklarından şüphelendiğim dizi.

önceki bölümlerden bir replik: "parçalı bulutluyuz ama hala umutluyuz." kuaför abla söyledi.
    bkz. nazan öncel imzalı tarkan şarkısı: bu şarkılar da olmasa

bu bölümden bir replik: "aşk birine seni mahvetme yetkisi vermek ve onu kullanmayacağına güvenmektir"
    bkz. murat menteş'in korkma ben varım romanı