şükela:  tümü | bugün sorunsallar (3)
2274 entry daha
  • tüm yasak elma fanları derbederlere 10. bölümden geliyor:

"senin canını aşk yakmadı zeynep. senin canını sevmeyi bilmeyen birisi yaktı. ikisini karıştırma."
  • bu diziyi takip etmek için ciddi ıq düşüklüğü gerekiyor. halil gittiğinden beri diziye kim geldiyse adamın yeri dolmadı. dizinin eskiden bir mantığı vardı. şimdi saçma sapan çocuk dizisi olmuş.
  • bir şey soracağım, asla aşağılamak için değil. nasıl izliyorsunuz? hikayeyi falan boş verdim, bu aşırı kötü şevval sam oyunculuğuna nasıl katlanabiliyorsunuz?
  • ender şu ana kadar yıldızı halitle parası için evlendiğinden aşağılıyordu. şimdi kendisinin sırf para ve güç için hasan ali'nin peşinden koşması kendiyle büyük derece çeliştiğini gösteriyor
    bu son bölümlerde ise o hırslı ender nasıl da balığa döndü. insan sevdiğinin karşısında aynen böyle oluyor işte, görmüş oluyoruz.
  • şahikaya sürekli sıfır yaka giyiyor denildi bir iki haftadır göğüsler görünsün diye kadına -0 beden kıyafet giydiriliyor.

dizideki kardeşi ile konuşurken bile adamın gözleri kayıyor.
    olmadı bence siz sıfır yakaya geri dönün.
  • diana cok tatli bir karakter olmus...

--- spoiler ---

aa aa bu turkce sinirleniyor
    --- spoiler ---
    ahahahah
  • al işte yine diziden soğudum. kayanın ve yiğidin şahikanın oyunlarına alet olacak kadar gerizekalı olmalarını anlayamıyorum.
  • sanırım barış kılıç botoxlanıp gelmiş, hoş gelmiş.
  • yahu ciddiye almadan komedi niyetine izleyin. bence gayet komik replikler var dizide. birde bunu izleyenleri düşük iq ile suçlayan dalyarocklar var. iyi de arkadaşım demek ki sende izliyorsun ki izleyenleri düşük iq olmakla suçluyorsun.. eee izlemeden suçluyorsan o daha da vahim aq.
    tanım: içinde bolca güzel kadın barındıran komedi dizisi.
4 entry daha