şükela:  tümü | bugün
459 entry daha
 • kocasının malına mülküne konabilmek için fakir bir kızı allayıp pullayıp adamın koynuna sokup zina bahanesiyle boşanma davası açmayı planlayan, sonrasında bu fakir kız gözünü açınca işler hiç de planladığı gibi gitmeyen zengin, fettan kadının üçüncü sezonda fakir kızla işbirliği yapıp anne-kız/abla-kardeş vari takıldığı bir tuhaf dizi.
 • haftanın 3 günü debe'ye girecek ne var bu dizide anlamıyorum. insanlar "yok artık bu kadar da olmaz" nidalarıyla izliyor, hakkaten de bu kadar salak saçma bir dizi yok.

  yeni bir moda var dizi film dünyasında, insanları saçmalıklarla şaşırtıp, beklentilerini terse yatırmak. bu dizi de aptal insanları kucağına işte böyle alıyor.

  bir erkeğe sinek gibi yapışmış asalak karılar var, entrikada iş hastanede bebek swaplamaya, ilaçla insan delirtmeye kadar varmış. saçma salak diyaloglar var, özellikle şahika'dan kimsenin şüphelenmemesi insan doğasına aykırı amk. normalde böyle olmaması lazım diyorsun ama hep olmaması gereken şekilde oluyor.

  ayrıca türk insanının ahlaki çöküşüne de ayna tutuyor dizi. herkes asalaklık peşinde, para peşinde. bencil ve açgözlü.
 • bu sefer güldürmedi!

  yıldız bebeği emzirmek istemediği anlarda annesi “analık sadece kendi çocuğuna bakmak değildir” dedi ya orda bi gözlerim yaşardı. belki pms dendir yani senaristler hemen üzerinize alınıp şımarmayın.

  zehra’nın kitapçıda sayfa numarası söyleyip millete “okuyun” diyerek yargı dağıttığı sahne de eğlenceliydi.

  yiğit’e evvelsi hafta yıldız’ın “maşa! sen söyle bari” demesini kaçırmışım. maşa nedir ya? agshahsshf

  yalnız zeynep’le yalandan arada bir telefonla görüştürün yıldız’ı. sanki hiç var olmamışçasına buharlaştırdınız. alihan dr olmuş zaten onu gördüm geçen gün, bi de kızıl manita yapmış. keyfi yerinde. *
 • kim izliyo lan bu diziyi. her gun debe de.
12 entry daha