şükela:  tümü | bugün
 • 4 .nesil yazarlardan,kendine sozlukte yer edinmeye calisan ve bunda zamanla başarılı olabilecek sahsiyet... yeni (yani) o.mesaj kutcugunun(kutucugunun) ne ise yaradigini 1 haftada ogrenen, mesajlara 1 haftada cevap veren yazar yani o. (131. entrysinden sonra kendisi hakkında yazdıklarının hatalı oldugunu anlayan ve bunu yanlışlıkların yanına dogruluklarını yazarak gösteren şahsiyet yani o. )
  :)
  ayrıca webin gelişiminde emeği olanları sözlüğe kazandıran faideli çalışmaları sözlüğe aktaran yazar kişi
 • maraş topraklarında dağlara taşlara inek yayarken, azimkar çalışmalar sonucu güney illerimize gelen, asıl amacı garson olup turist kızlarla haşna fişne yapıp hatta biriyle evlenip; kapağı belçika, hollanda ya da mevsimine göre avustralyaya atmak olan ve fakat azimkar çalışmalarının sonucunu bir yükseköğretim kurumuna girerek gören, buna sevinecek mi, üzülecek mi onu bile bilemeyen ama son aldığım haberle alaman ellerinde olduğunu öğrenip "lan yoksa şu garson meselesi işe yarıyor mu" diye düşünmeme sebep olan canım arkadaşım.
  türk sineması için büyük bir şans. umarım sinemamız da bu şansını iyi değerlendirir.
 • elbistandan mesaj atıp; "ben elfistandayım, dağ elfleriyle beraber mithril madenlerinde çalışıyorum" diyerek beni koparmış canım arkadaşım. özlediğim şahsiyet.
  çılgın çocuk seni
 • mailden copy paste yöntemi ile ürettiği entrylerde büyüktür (>) işaretini silmeye üşenen yazar.. acilen herhangi bir editörün replace komutunu öğrenmesi gerekmektedir eğer bu yöntemle entry çoğaltmak niyetinde ise..
 • tür filmlerinin ağır üstadı ve tür sinemasının en iyi eleştirmenlerinden biri olan bu kadirşinas şahsiyet, bir şöyleşide "western sineması" konusu altında yaptığı konuşma ile beni benden alıp dertlere salmıştı. kendisini tanıdığım için öyle mutlu öyle mutluyum ki anlatamam.
  hani eskiden yaseminin penceresi diye bir program vardı, eski arkadaşları falan çağırırdı. oraya ben konuk olsam (ki önce kendimi döverim o ayrı) ve yaşam ateşi programın belli bir yerinde çıka gelse hökür hönkür ağlar kafamı duvarlara vururum. (sonra yasemini döverim o da ayrı)
  seviyorum ben bu adamı. aşık...
 • öldürdün beni yaşam ateşi.diyarbekirdekibelaa!
 • akdeniz üniversitesi 2004 bahar şenliği kapsamında 1500 kişiyle açık havada başylayan geceden sabaha film gösteriminde son film bitmeden güneş doğunca, filmde ne olduğunu kalan 13 kişiye sözlü olarak aktaran insan.
 • günün ilk entrysini sürekli aşk başlığından girmeye özen gösteren kalemi kuvvetli kişi. bazen çok uzun yazıyor, cümleleri uzun oluyor ama çok samimi yazıyor. eğlenmeye gelmiş gibi, kimseye beğendirmek gibi bir kaygısı yokmuş gibi öyle içinden geldiğince, sadece kendisi içinmiş gibi yazıyor. hoş bir tesadüf ile karşılaşmamızdan kendi adıma pek memnunum, güzel yazılarını keşfedebilmiş olmaktan.
 • şiimdi de kayıp yazar olmuş. yazmazsan kayıp yazar oluverirsin işte. oysa ne gerek var sözlüğe küsmeye, sözlük benim, şahsen dayanak noktalarımdan birisi, sen niye bıraktın ki? neyse vardır bi bildiği, bazen e-posta yoluyla bir iki film öneriyor ünlü akdeniz üniversiteli yönetmenlerden, o kadar. çok uzağa kaybolmuş diye duydum bi de.