şükela:  tümü | bugün soru sor
  • şimdi bunu kazanmak da bir başarı değil midir? tam ödülü alıp havaya kaldıracakken, "ödülü almaya hak kazandınız, bu başarınız yüzünden artık ödülü almaya hakkınız yok" demezler mi? insan üzülmez mi o zaman... neyse sonuçta sıradan bir ödül işte, alamadım diye üzülmek gereksiz.
  • maalesef benim aday olamadığım ödül. ilkokul üçte sınıf başkanı yardımcısının yerine vekil olmuştum. hayatımın en güzel iki günüydü.
  • siyasi kariyeri boyunca parti lideri olarak tam 7 seçim kaybeden deniz baykal'ın aday olduğu ödül.

kendisi yaşam boyu muhalefet ödülü'nün de en güçlü adayıdır.
  • kesinlikle almak konusunda iddialı olabileceğim ödül olurdu, eğer uğraşmaya mecalim olsaydı. ama kim uğraşacak.
  • başarısızlık öyküsü kitabını yazıp kitleleri peşinden sürüklemeden önce alınacak ödül.. kitap ve sonrasında gelen başarı ile ödül töreninde verilen plaket kıça sokulabilir..
  • ödül töreni için istanbul'a çağırıldım, yanlışlıkla artvin'e gitmişim. ödülü babam aldı vekaleten. telefonda "öyle bir yerine takıcam ki bu ödülü, ömür boyu çıkaramayacaksın dedi" sanırım çok gururlandı. kolye mi yaptıracak acaba?
  • benim adımı anons etseler, almaya giderken merdivenlerde kesin tökezlerim o derece..
  • and the winner is;

rezzanzeren!

alkışlayana küfrederim, bak şimdiden uyarıyorum
    konuşma filan da hazırlamadım
    ödülü alacağım
    sahi o ödülün şekli şemaili ne acep?
    var aklımda bi'şekil ama neyse...
    ödülü alıp
    kafamı kaldırıp gökyüzüne bakacağım birkaç saniye...

-kıyafet; bulaşıkçı kadın hilton oteline kokteyle gittiğim kılık-
    kırmızı halıda yürüyecek değiliz deel mi?
  • goes to devlet bahçeli.