şükela:  tümü | bugün
  • izmirli veganlar için bulunmaz nimet.

hem fiyatları uygun, hem de gayet lezzetli yemekleri.

menüdeki yemekler genelde nefsini köreltmek isteyen veganlara yönelik.

vegan lahmacun, vegan iskender favorim.

vegan mayonezi beğendiğimi söylediğimde tarifini bile vermişlerdi.

türkiyenin çeşitli yerlerindeki vegan cafelerede ürün tedarik ediyorlar.

ah bir de şu birayı kil bardaklara koymasalar ne güzel olacak ama.

neyse efendim gidin 2 vegmacun ile vegan ayran isteyin afiyetle yiyin.
  • eefendiim iyi akşamlar,

kopernik pizzadan geldim. yakamda da yazıldığı üzere.

galaksinin en sıcak, sıcak sıcak pizzasını, koph.. kopernik pizzasını getirdim.

koopernik kooopernik. kopernik pizzası galaksinin en sıcak piiiizzası piiiizzası. oooo kopernik.
  • eski yerlerinin karşı çaprazına taşınan sevimli mekan.

fiyatlar gayet uygun ve porsiyonlar oldukça doyurucu. aradığınız her lezzeti bulabileceğiniz bir menüsü var, izmir'in şu meşhur bomba kurabiyesi dahil.

müzikleri de oldukça güzel. genelde soft/folk rock tarz hakim. ders çalışmak için de gelen var toplantı yapan da, bira içmeye gelen de.

unutmadan söyleyelim: yaşam çoğuldur ve birlikte mümkündür.
  • bu memlekette yaptığı işi özene bezene ve severek yapan insan az.. böyle birilerinin veganların içinden çıkması ortaya yaşam vegan cafe gibi başarılı bir oluşumu ortaya çıkarıyor. bilen iyi biliyor zaten, bilmeyenler keşfetsin. veganların sofrasında neler olabileceğini görüp, şok olmak isteyenler için izmir, alsancak'taki yaşam vegan cafe çok uygun bir mekan.

https://www.instagram.com/yasamvegancafe/

naveganlar, sırf görgülerine, kültürlerine bir şey katmak, yeni çokça şey öğrenmek için bile bu kafenin kapısından girip, menülerinden bir şeyler denemeli.