şükela:  tümü | bugün
  • sel en diplerime girip söküp suruklerken beni mutluluk deresine.
    en kıyı, kuytu, ücra yerlerim dolarken huzunle karisik sevgiyle.
    ben bir miting kalabalığı yaşarken tarifsiz duygularımla.
    seninle kimsenin bilmediği ve kesfetmedigi bir yaylada, kır çiçeklerinin
    çok güzel koktugu, oksijenin sevgiyle yogruldugu bir doğada, sorumsuz ve yorumsuz bir şekilde sevip öylece ölmek istiyorum. yasayamadiklarimin değil de yasadiklarimin hayatımız olacağı bir yerde seni seviyorum diyebilmek olmalı yaşayacağım hayat.
  • belki de hayatın geneline yayılarak yaşanmadığı/yaşanamadığı için bu denli özlenen, istenen hayattır.
  • benim için, kendi kafamın içinde kurguladığım bir gerçekliği, bu gerçekliğin kurgu olduğunu bilmeden yaşadığım bir hayat.
  • bir resimdir beyinde. içinde başkaları da bulunur. eş, çocuk, aile, belki de hayranlarla birlikte.
  • cok basit seyler barindirir icinde ama onu bile beceremeyiz. olmaz iste.
  • çok çok az insan için içinde yaşadığı hayattır.
    gerisi için hep uzaktadır bu hayat, hayalini kurar sonra uyur ve yine içinde nefes almakta zorlandığı hayatına uyanır.
  • yasanilan veya yasamak zorunda birakilan hayatla cok farklidir. istediginiz hayat icin atmaniz gereken adimlari atacak cesaretiniz de yoksa isler daha zordur. hep bi soru isareti, acaba nasil olurdu? beyni yer.
  • benimki değildir.
  • fersah fersah ötemde olan hayat.
  • bir hobiye bağlı olan bir hayat. hangi hobi olduğu önemli değil. ne olursa olsun. ama inanılmaz bir tutku ile bağlı olsun. ondan bahsederken gözlerin parlasın mesela. nabzın daha hızlı atsın. rüyanda gör sık sık. işte tam olarak böyle bir hayat isterdim.