• kırşehir belediye başkanı.
  • başarılı işler yapmış bir adam. bu yorumumu apolitik olarak yapıyorum. 19 sene kırşehir de yaşamış birisi olarak, uzun zaman sonra kırşehir e döndüğüme adam gibi bir çevre düzenlemesi gördüm. sadece merkezi değil, kenar mahalleleri bile tertemizdi. şehrin güzel bir tarafında uzunca bir bisiklet yolu bile vardı daha ne diyeyim bravo.

bana kısır börek çay ikram eden ev kadınları, belediyenin kendilerine verdiği geri dönüşüm poşetlerinden, şişelerinden söz ediyorlardı. bu farkındalığa kendi topraklarımda şahit olmak güzeldi.

son olarak bu şirin kentin hiç sevmediğim bir özelliği var. parkları dışında her yeri beton. bir kırşehirli olarak gerekirse ben de gelir çalışırım. bu mahalle aralarını lütfen ağaçlandıralım. işte o zaman çok güzel bir şey kalır arkamızdakilere.
  • sayıştay raporlarına takılan belediye başkanıdır.

(bkz: kirsehir bldnin 263 milyon tl borcu olmasi)
  • amma yemiş ya...

o değil de, chp gibi sol partiye oy vermek kırşehir halkından beklenmeyen hareket....
  • kırşehir'e ilk geldiğimde köy gibiydi, akpli yedi de yedi ama köyü şehir yaptı adam hakkını yediler, chp'nin almasını beklemezdim
    tanım:eski kırşehir belediye başkanı
hesabın var mı? giriş yap