• kişisel bilgiler

ad soyad : yaşar kemal uğurlu

meslek : sigortacı

lisans bilgileri

lisans no : 20469

klasman : üst klasman hakemi

bölge : ankara

http://www.tff.org/…lt.aspx?pageid=72&hakemid=20554
  • hakemlikle uzaktan yakından alakası olmayan tip..
  • hakem olmadığını düşündüğüm kişi.
  • iyi niyet mod on-
    çıktığı ilk büyük takım maçı galiba.
    kafasında büyük takımdan korkmayıp maça damgamı vuracağım diye bir düşünce oluşturmuş galiba ki yönetişinde bu düşünce tarzı fazlasıyla hakimdi.
    cesur yönetmek iyi yönetmek değildir, biri buna ona anlatmalı
    iyi niyet mod off-
    yeni tetikçi.
  • ya ağır görme bozukluğu olan ya da kötü niyetli bir hakemdir. üçüncü bir seçenek mevcut değil.

(bkz: 18 aralık 2014 beşiktaş çaykur rizespor maçı)
  • gozlemciden en az 9 puan alir. merkez hakem kurulu baskani da yeni degismis zaten. mis.
  • 18 aralık 2014 beşiktaş çaykur rizespor maçında rize adına 3 puanı almıştır. artık yusuf amcasından bir tebrik alır.
  • rizespora verdiği penaltıda hata yapmıştır. onun dışında maçı hatasız yöneten hakem.
  • bu hakemi 15 gün önce ilk kez altınordu-bayburt maçında izledim. altınordu lehine o kadar komik bir karar verdi ki, ben mhk başkanı olsam o hakemin lisansını yırtardım.

yeni mhk ise tam tersine bu ismi güzel arkadaşımızı ödüllendirmiş ve "yükselmek istiyorsan beşiktaş'ı biç" kuralını uygulatmıştır.

bundan 5 sene sonra ekşisözlük'e baktığımızda ise göreceğimiz tablo ise beşiktaşlı yakarışları olacaktır. hatta daha abartarak söylüyorum bülent yıldırım'ın başlığının aynısı olacaktır.

son tahlilde tanıma gelirsek eğer diğer türk hakemleri gibi eyyamcı, basiretsiz ve yeteneksiz futbol hakemidir.
hesabın var mı? giriş yap