şükela:  tümü | bugün
  • yaşar üniversitesi 'nde akademisyenlik yapan bazı hocaların korona virüsü salgını nedeniyle okula gitmemeleri sonucu başlarına gelen bir durum. normalde dersi olmayan hoca o gün okula gelmezmiş ve yıllardır bu sorun olmamış ama şimdi okul nedense bunu sorun etmiş ve akademik personelden savunma istemiş.

edit: entry'nin bir kısmı hakkı endişeler yüzünden silindi.
  • klasik özel sektor mobingi.isten cikaricak bahane ariyor.
  • öğrenciler yokken hoca okula gelse ne olur gelmese ne olur. nöbet işi nedir, dükkan mı bekliyor bu hocalar?
  • memleketin akademisyeni de bir alem. ''öğrenci bana külfet, benim işim akademik yayın hazırlamak, benim için vakit kaybısınız!'' diyen pek kıymetli hocalarımız, şimdi öğrenci yok okulda işimiz ne diyor. bir karar verin.
  • şahsen ben her gün bölüme kankimle geliyorum. kimsecikler yok. bi bölüm başkanı bi ben bir de temizlik görevlisi arkadaşlar.
    kankim çift anadal odtülü kuantum optikçi; arabayla evden çıkıp 9'da okulda olup. kısa bir kahvaltı(kantin de kapalı) yapıyoruz, kankim optik masada fiber couple etmeye çalışırken ben de kahvemi demleyip literatüre bakıyorum ve "siktiğimin entanglement topolojisi" diyerek hesaplara gömülüyorum.
    sonra yemek saati dolapta ne varsa gömüyoruz. ofisteki kasa bilgisayarda cs 1.6 var bir iki el cs atıp devam ediyoruz. kimi zaman gece 2 kimi zaman öğleden sonra 3'te çıkıp arabayla eve dönüyoruz. gördüğümüz insan sayısı 5; duyduğumuz insan sayısı 10.

ha uzaktan eğitime geçtik diye ben uzaktan eğitim sistemine başladım; not ve notcuklar hazırlıyorum öğrencilerime.
  • (#104122866)

online eğitimler kayıt altına alındığı ve arşivlendiği için öğrenci olmasa da ders anlatılması gerekir. bunda garip bir durum yok.
  • savunma istenilen tarihler nöbet sistemine geçilmeden önceymiş. soleri isimli kullanıcı durumu yanlış biliyor.