şükela:  tümü | bugün
  • kanal d'de arada çıkıp haber yapan kadın. karanfilin, maydonozun falan faydalarını anlatıp yüce türk milletinin çok daha sağlıklı yaşaması için kendini heba ediyor.

ayrıca çık tıtlı.

edit: ses tonu çok kötü ya. pek gelecek görünmüyo kendisinde.
  • bu akşam kanal d ana haberde gördüğüm muhabir.

trafik "sikörtası" primleri ile ilgili bir haberi vardı, kendisini amatör buldum ama ekrana yakışmış güzel kız şimdi. he birde sigorta prim falan iyide konu seçmiş değiştiremedim kanalı o derece, tecrübe edinmesi gerekiyor biraz o kadar. afferin kız sana.

naçizane tavsiyem bu akşamki gibi insanların bam teline basacak konular seçmesi oradan yürür gidersin bebeğim... kıps ^^
  • çok sevecen bakan ve içten gülümseyen haberci. o klasik hale gelen ketum ve yapmacık görüntü bu arkadaşta yok.
  • nişanlıymış. bugün haber sunarken gördüm yüzüğü.

ben de işte taxi driver'daki betsy'nin yerli ve daha çirkin versiyonu diyodum.

pehh bea.
  • yeni nesil özay erad. elektrik faturasındaki bilmemne vergisi, kurbanda danaya girerken dikkat edilecek hususlar, şeker satın alırken bilinmesi gerekenler, taze balığın nereden anlaşılacağı, romanya'dan arayan numaraların yaptığı dolandırıcılıklar vb haberlerin muhabiri. geleceğin özay erad'ı.
  • almanya'da doğmuş olması muhtemel. türk tipi bir sarışınlığı yok. konuşmasa turist sanırsın.

başarılı bir haberci. umarız devamı gelir.
  • yaptığı işlerin niteliği yerlerde olsa da yalan yok çok güzel kız.