şükela:  tümü | bugün soru sor
  • bir aydan fazladır akşam üzeri saat 7-8 den itibaren ne yakınlarında araç konulacak yer, ne oturabilecek masa bulunabilen mekan.bir zamanlar her allahın günü bomboş masalar arasında dolaşıp yer beğenirken şu sıralar oturacak bir yer bile bulamamama ve bostanlı-karşıyaka arasındaki sahil şeridinin bu denli kalabalık olmasına hiç anlam veremiyorum.bunca senedir hiç bu kadar kalabalık olmayan bu kısım nasıl bir anda bu patlamayı yaşadı akıl alır gibi değil.
    bu insan sayısındaki artışın tutucu ve daha önceleri karşıyaka'da sıklıkla karşılaşılmayan yobaz kesimden olması çok daha garip.
  • çok tutulan bir kafe haline geldiğinden merak ettik, gidip gördük bir akşam ve yer bulabilmek için çevresinde bir kaç tur atmak zorunda kaldık. akşam 21 civarında gidilmemesini öneririm bu yüzden.

    self servis hizmet veriyor ki, aksi düşünülemez zaten. denize yakınlığı ve sigara yasağının başladığı şu günlerde oturulabilecek geniş bir açık alana sahip olması, sanırım mekanı daha bir popüler kıldı. sakin saatlerinde daha keyifli olur kanaatimce, kalabalıkta pek bir şey anlayamadım.
  • bostanlı sahildeki gidilmesi en keyifli mekanlardan biridir. yaz günleri erken saatlerden itibaren dolmaya başlar, yer bulamazsınız, ayrıca bir oturan kolay kolay kalkmaz. denize yakınlığı çimenlerin kokusu ile birleşir. fiyatları belediye tarafından işletildiği için civarındaki bostanlı kafelerine göre oldukça uygundur.
  • bostanlı sahil'in en güzel mekanıdır. önü çim hemen onun da önü denizdir. burada müthiş manzara eşliğinde gayet de uygun fiyatlarla biranızı içip ve patates kızartmanızı, öğlen ve akşam saatlerinde müthiş yemekler yiyebilirsiniz. arkadaşlarınızla oturup hoş sohbetler edebilirsiniz. bostanlı tarafına yolunuz düşerse mutlaka uğrayın pişman olmazsınız derim.
  • ilginç bir elektriği var bu mekânın. avrupai hissettiriyor, rahat hissettiriyor. seviyoruz.