şükela:  tümü | bugün soru sor
 • kendisi sarışın, bakımlı bir kadındır bildiğim kadarıyla eskiden maksim gazinosunda dansözlük yada assolistlik yapıyomuş ama büyük ihtimal dönsözlüktü galiba
 • astroloji ile ilgili bir kitap cikarmis kadin.
 • trt 7 de karema awad la istanbul dan hayirli sabahlar adiyla gunluk bir program yapmaya baslamis guzel sesli hanimefendi sanatci. lubnan li bir baba ile turk bir annenin kizi oldugu icin arapcasi da turkcesi kadar iyi. 1980 lerin en begenilen assolistlerinden di, boyle bir geri donus yapmis oldu.

  http://www.yaseminkutsiaslan.com/ adresinden sarkilar dinlenilebilir, astrolojik yorumlar ve trt 7 deki programin videolari seyredilebilir.
 • astrolog yönüyle öngörüleri küçük dilinizi yutturacak cinsten bir bir çıkmış olan kişidir. ayrıntılara şuradan (bkz: #21580136)

  bunlar olmuş olanlar:

  "2011'in mart ve haziran ayı başlayacak olan olağanüstü durumları, peşpeşe gelen yıkımları, felaket ve tehlikeleri her birimiz kendi hikayesine göre dehşetle izleyecek. (devrilen hükümetler, patlamalar, seller, uçak kazaları, 2010 yılının nisan-ağustos ayları arasında yaşanan doğal afetler gibi...)

  "bu yıl daha da büyüklerine şahit olurken, bazı devlet adamlarının aramızdan ayrıldığına, çok büyük kuruluşların çöküşüne, yargılarla hükümetlerin çekişmesine şahit olacağız..."

  erbakan'ın ölümü, japonya depremi, tsunami, arap ülkelerindeki devrimler (devrilen hükümetler)

  bu yarısı çıkmış yarısı bekleyen bir hadise:

  "mart ayı internet ve teknoloji ayı diyebiliriz. bazı devlet adamlarının sır gibi sakladığı olayların su yüzüne çıkacağı bir ay... bazı suikast olayları ve önemli şahsiyetlerin aramızdan ayrılması tüm insanları üzecek. nisan ayında neptün 165 yıl sonra balık'ta."

  bazı devlet adamlarının sır gibi sakladığı hadise daha bir ortaya çıkmış değil, suikast diyor ibrahim tatlıses geldi direkt aklıma ama yaşıyor şu an.

  ve tüm dünyayı, bizi daha kötü olaylar beklediğine dair:

  "yılın ikinci yarısının daha ferah geçmesini sağlayacak ancak ay ve güneş tutulmaları haziran'da, temmuz ortasında büyük değişikliklere şahit olacağız. (seller, tufan, yanardağ patlamaları, depremler...) medya sürekli felaketlerden bahsedecek. "

  ne bileyim abi, çok ilginç yani baksanıza şu olaya.
 • bu kadinin fal yorumlari kelimesi kelmiesine tutuyor arkadas. takipcisiyim...
 • videoları bağımlılık yaratan astroloji yorumcusu. çok yüksek bir enerjisi var, kalbini nasıl arındırmışsa yıllara meydan okuyan bir ışığa sahip. bütün yorumlarını izliyorum ve çok etkileniyorum. benim için analizlerinin tutup tutmamasından çok aktardığı samimi aforizmalar ve dokundurmalar daha önemli.

  teşekkürler yasemin kutsi. her kelimen, her tebessümün için sonsuz teşekkürler.
 • ben astrolojiden ne anlarım ne de ilgi duyarım ama bu kadının videolarının bağımlısıyım. üstelik türk kahvesi de hiç sevmem, bu kadını izlerken “keşke tanışıyor olsak da bunları şöyle birer bol köpüklü sade kahve eşliğinde konuşuyor olsak” demekten kendimi alamıyorum.

  bayılıyorum bu kadına, tavrına, konuşma tarzına. üstelik de söylediklerinin çoğu çıkıyor, akıl alır gibi değil.
 • ıh- ıh - ıh - ıh diye anlatmasa ölecek.. iyi biliyorsan seri anlat ablacım... sanki fincanın icine bakıyormus sihirli küreden okuyormuş gibi şaşkın şaşkın anlatıyor.. an itibariyle bir videosunda "birgün birşey olacak sonra başka birşeyler olacak siz bunlara bulaşmayın" dedi. ikoastrolojist başlığını öneririm..
 • ilmine hakim bir şahıs. dedikleri ekseriyetle çıkmaktadır. ayrıca, çok da tatlı bir hanım.