• koçum benim de ceren rolünü oynamış şimdilerde kurtlar vadisinde izlenebilecek oyuncu.
  • koçum benim'in dışında, bir istanbul masalı'nın ilk bölümlerinde de demir arhan'a (daha doğrusu kırmızı ferrarisine) asılan kız rolünü başarıyla oynamış, kurtlar vadisindeki performansıyla da (sahne performansı) göz dolduran güzel oyuncu. yaşını da hiç göstermiyor oysaki
  • kocum benimde yasemin ergene ve nehir erdogan ile beraber 3lü kız takımını olusturuyorlardı.o diziden cıkan kızlar basrolleri kaptılar unlu oldular.yasemin öztürkün onlardan eksik kalır yanı yok ama sürekli dizilerde yan rollerde kalmakta.
  • 29 eylülde gösterime girecek 2 süper film birdende oynayan kişi.
  • http://www.yaseminozturk.com/ adresli bir resmi sitesi bulunan oyuncu.
  • (bkz: havva durumu)'nda oynamıştır en son. az kaldı. başrol için ısınıyor. gayret.
  • kliplerde, reklam filmlerinde, sinema filmlerinde ve kısa filmlerde kısaca ekranın her yerinde gösterdiği üstün performansla göz dolduran tiyatro sanatçısı.

ayrıca yaptığı kostüm tasarımlarıylada yeteneğinin tek yönlü olmadığını göstermeyi başarmış kişi.
  • kendisini yıllar önce ilk defa koçum benim'de görmüştüm ve açık ara dizinin en güzel kızıydı. 24-25 yaşında olduğunu düşünmüştüm. kaldı ki o zaman 29 yaşındaymış. aradan 7 sene geçmiş olmasına rağmen şu anda eskisinden çok daha güzel.
  • kendisini ece gürsel'e feci halde benzetmekteyim, ya da benim alıcılarımda bir sorun var.
  • kendisinin oyunculuğuna suç atmamakla beraber, dizide canlandırdığı karakteri hiç mi hiç sevmediğimi ve benimsemediğimi söylemek istediğim oyuncu (o'nun da çok şeyindeydi ya).
    bence ikinci bir bahar vak'ası olur ve dizide çok fazla yer alamaz.
hesabın var mı? giriş yap