şükela:  tümü | bugün
  • yetenekli karadeniz kızı, annesinin taklidi yaparak değme komedyenleri cebinden çıkarır gibi.
    karadenizli anneye sevgili söylenirse
    (bkz: doğru koca nasıl seçilir)
  • 280 kişilik facebook fan sayfası olan kız.
    bu da fan sayfası
  • atalay demirci'nin komedyen sayıldığı piyasada gelecek vaadeden genç futbolcular gibidir benim gözümde. çok içten görünüyor yapmacık değil bir kere.
  • çimlerin üzerinde çektiği doğal videolarını izlerken her esprisine durdurup katıla katıla güldüğüm kişi. beyaz şova çıkması yakındır. umarım kendisini bozmaz.
  • videolarının hepsini defalarca izlediğim, yetenekli, sevimli, keyifli, yaşam enerjisi gibi karadeniz kızıdır. karma karadenizli bir aileye sahip olmanın verdiği öngörüyle, büyük ihtimalle rizeli olduğunu düşünmekteyim. ayrıca buradan kendisine sesleniyorum: (bkz: kankam olur musun)
  • akşam akşam ağlattı beni. siçayım o ağza emi! :) sen nası bi insanmışsın kurban olduğum. :)

--- spoiler ---

aldum babani, ettum ondan üç çocuk! zeytuni sayarak yiyidum.:)

--- spoiler ---
  • videosunu çeken kız hönküre hönküre gülmese daha cok anlıcaz ne dediğini ama. komik kız.
  • şimdilerde 3 videosu youtubeda dolaşan bu -bu- bu ve videolarındanki içten,samimi anlatımıyla kendini izleyenlere sevdiren bolca da güldüren karadenizli kızımız. bildiğim kadarıyla ileride bu videolara konu olan annesininde videosunu internete yükleyecekmiş. umarım sağda solda çıkıp içtenliğini yitirmez.
    edit: brn demiştim uzun bir ara sonra tekrar videolarına baktım yenileri eklenmiş ama maalesef başlangıçtaki samimiyetten eser kalmamış. beğenilme kaygısı oluşmuş. programlara katılıp aynı şeyleri tekrar tekrar yapması üzmedi değil. ve evet son videoları da güldürmedi.
  • özellikle annesi ile olan koca tavsiyesi muhabbeti ile şahsımı günlerce güldürmüş muhabbet biri olduğu belli hanfendi.
    ev içinde uzun süre kendisinin replikleri hüküm sürmüş, evimiz "veriyorsun parasını", "zeytini sayarak yedim" vb. cümleleriyle inlemiştir.

ancak içime dert olan bir hadiseyi de belirtmeden geçemeyeceğim. bütün videolarını keyifle seyrettiğimiz yasemin hanfedinin alişan programı videosunu gördüğümden beri içim acır oldu.
    muazzam komedyen tarafı olduğu aşikar olan hanfendiyi , alişan ve tayfası küçük duruma düşürmek için ellerinden geleni yapmışlar ve bana sanki biraz da başarı sağlamışlar gibi geldi.

be ablam ne işin var senin alişan(!)'ın programında. adamın espri anlayışı "bakalım güldürebilecek mi?" deyip karşına somurtarak oturacak düzeyde. sen harika bir internet fenomenimizsin. çok daha iyi bir fırsat çıkana kadar öyle kalsaydın keşke. o programla üzdün bizleri haberin olsun.

ilgili programın videosu: http://www.youtube.com/watch?v=y8i6_5rylsc
  • cidden komik olmayan bacımız.

sevimli filan ama güldürmüyor.