• ne sosyalisttir ne feministtir, kendi iktidar alanını yaratmaya çalışan bir egoisttir :)
    kullandığı alaycı dilden hiç haz etmiyorum. bir delinin saçmalamaları gibi tweet atıyor, kendi kendine gülüyor eğleniyor.
  • ne zamandır böylesine akıl fikir yetmezliğinden muzdarip biriyle rastlaşmamıştım. yakınlarına, kendisine katlanmak zorunda olanlara sabır dilemekten başka elden bir şey gelmiyor.
  • sosyalist midir feminist midir bilmiyorum ama su katilmamis bir provokator oldugunu okuldan biliyorum, istanbul universitesinde ne zaman kavga ciksa basrolde bu kadin vardi. atanamamis dogu perincek.
  • twitter hesabına girmemle ruhumu daraltan kişilik. tam bir fanatik, tam bir yobaz.
  • kadıköy pehlivan restoran personeliyle yapılan kavga olayının başkahramanı olan kadın .kendi twitter sayfasından okuduğumuza göre servis yapılmamasına kızip “ ne demek servis yok köpekler” diye bağırınca çalışanların kendi üzerine yürüdüğünü iddia etmis. sonra bira içip mekana geri dönerek 10 dakika bağırıp sesinin göztepe’den bile duyulduğunu twitterine yazmış.
    daha sonra “burası türkiye cumhuriyeti, allah'ını da al git” diye bağırmaya devam edince işletmede savcılığa suç duyurusunda bulunduklarını asıl saldırıya uğrayanın kendileri olduklarını açıklamışlar. yasemin varlık, kendisine gelen tepkilerin artması sonucu twitter hesabını korumaya almak zorunda kalmış. olay buyuyunce tüm tweetlerinin capsları ve restoranın kameraları kayıtlara alınip savciliga verilerek hukuksal surec baslatilmis.
    hesabını korumaya aldığı halde takipçiler tarafından caps’ler alındığından tüm twitleri internette görülüyor. attığı bir twitinde“ örgütlü savaş vereceğiz” demiş. takipcileri kendisine örgütlü savaş verecegiz dediği icin silahlı örgüt kurmaktan hakkında dava acılabileceğini de hatırlatmışlar.
    https://twitter.com/varl_yasemin
  • düz kemalist, düz faşist. üstüne üstlük sosyalistim ben iddiası güdüyor. anasına babasına yazık.
  • translar konusunda çokça kez kendisinin saçmaladığı görülebilecek olan fakat göçmenler konusunda yerinde tespit ve yorumlarına rağmen "ırkçı" yaftası yapıştırılan kişi.

son günlerde batı fonlarıyla kendilerini solcu olarak tanımlayan zevat tarafından birçok kez "kemalist", "ulusalcı" olarak nitelendiriliyor. birçok sosyalist, foncu çeteler tarafından ırkçı diye yaftalanmamak için türkiye'nin cihatçılar tarafından istilası konusunda yorum yapmıyor.

basit mantıkla: bu stkcı "solcuları" fonlayan ab ve abd nedense müslüman göçmen almıyor ve bu göçmenlerin türkiye'de kalmasını istiyor. bu stkcı solcular da türkiye'deki göçmen sorununu dile getiren herkesi ırkçı ilan ediyor. "sahibinin sesi" tam olarak bu durumda kullanılan bir söz öbeği.
  • göte göt demektedir. ağzına sağlık.
  • sosyalist feminist. amerikanın yumuşak güçleri tarafından pek sevilmiyor. ayık bir kafa. bu da söz konusu kişiler tarafından sevilmemek için yeterli sebep zaten. twitter'da severek takip ediyoruz.
hesabın var mı? giriş yap