• kızının şeker hastası olmasından sonra kendi kariyerini bitirmek durumunda kaldı. zamanında yeni teklifleri değerlendiremediği için bilemiyoruz yeni bir şeyler sunar mıydı bize veya ne gibi değişimler yaşayacaktı. para ile sağlığın satın alınamadığını yaşıyor ve kendini kızına adadı sanırım.
  • zamanında şuayip karakterine film çekse epey para kazanırdı. aslında hala geç değil.
  • bi ara hatunun şamdandamı ne bi mayolu pozu çıkmıştı kocası dellenmiş gazeteciyi dövmüştü felam "benim karımı mastürbasyoncuların aldığı bi dergiye malzeme yapmam" felam naralarıyla kanal kanal dolaşıyordu... rakı şişesinde balık olsam kendimi zorlasam karısıyla alakalı bi fantazi kurabilmemin zaten bi mümkünatı yok neye binayen söylemiş bilemiyorum tabi
  • kesinlikle türkiye nin en komik kadın tiyatro sanatçısı... yasemin yalçın kadar yetenekli bir hatun kısmısını henüz göremedim bu tiyatro camiasında... -demet akbağ var bir de ancak 2. sırada yer alabilir yine de. zirve kesinlikle yasemin de-...
  • türkiye nin en iyi ve tek kadın komedi oyuncusu.
  • değeri bilinmeyen yetenekli komedi oyuncusu. bu kadın varken asuman dabak'ın komedi oyuncusu olarak anılmasını aklım almıyor. sadece komedi değil kadın hiç oynayamiyor. erkek komedyenlerin tv de kadın kılığına girmislikleri coktur ama bir kadın olarak yasemin yalçın erkek kılığında güzel oyunlar sergilemiştir uzun seneler. yetenekli ve eğlenceli kadın.
  • hüseyin avni coş da kendisinin bir karakteridir...

uzun zamandır piyasada olmamasının sebebi hükümet tarafından sakarya valisini oynaması için görevlendirimesi sebebiyledir..

hüseyin avni coş - şuayip
  • şuan güldür güldür show'da performans veren oyuncu.

kadın o kadar iyi ki, normal hayatında da sürahi nineymiş gibi gözüküyor.

ali sunal skeci kesip kendisiyle konuştuktan sonra role tekrar girmesi falan inanılmaz yani. tam metot oyuncusu, tam.
  • sürahi nine halini an itibariyle güldür güldürde görüp duygulandığım sanatçı. var olsun doksanlara götürdü bizi.
  • recep ivedik yerine kendisini sinemalarda gormeyi 40 kere yeglerim. sahsen bir demet tiyatro, yasemin yalcin izleyerek buyudugum icin su an recep ivedik, maskeli besler tarzi bayik gerzek esprili filmlere zerre gulmuyorum. 1-2 defa kisa videolarini izledim yanlis anlasilmasin. internetten bile indirip izlemem tamamini.
hesabın var mı? giriş yap