• çocukluğu hatırlatan, yağmurlu bir pazar günü elde kahveyle televizyon karşısına geçme sebebidir. an itibariyle fox tv'de oynamaktadır.
  • lan biz bunu eskiden oturup beklerdik. bildiğin bekleme yani, ailecek oturuyoz tv karşısına, bekliyoz ki "yasemince çıkacak", sonra çıkıyor, seviniyoz ediyoz, alican'a filan gülüyoz ailecek... vay anasını... geçmiş iyi ki geçmiş.
  • ne bitmez çilemiz varmış arkadaş.yeni bölümlerini yakın zamanda fox tv'de görebilecekmişiz.
  • oturup çikmasini beklediğimiz dönemlerde yılmaz erdoğan'ın ve tükenmez kalem yazı grubunun senaryosunu yazdiği dizi.

eski tekrarları şimdiki yeni bölümlerden hala daha zevkli geliyor.

şimdi kim yaziyor bilmiyorum.
  • dizi için şu isimler yönetmenlik yapmıştır.
    * yüksel aksu
    * yasemin türkmenli
    * uğur erkır
    * osman sınav
    * mustafa şevki doğan
    * kartal tibet
    * aram gülyüz
  • bir bölümünden :
    itilmiş ayağıyla kakılmışın kafasını çevirmektedir..
    kakılmış: inşallah çarkıfelek tahtası olursun da mehmet ali erbil seni böyylee ömür boyu çevirir seni
    itilmiş: bak bu sözlerinlen bana doping etkisi yapıon.. ehahheaeha
  • aykut kocaman' ın dilinden düşürmediği efsane program.
  • yasemin yalçın'ın hazırladığı eskiden populer olabilmiş komedi programı.

geçen gün televizyonda zapping sirasinda tesadüfen rastladığım reklamında itilmiş'in kakılmış'ın kafasına pikachu fırlatıp "bigaçuuu" diye bağırmasını görünce bana gülmekle anırmak arası bir ses çıkartan program.
  • şu anda fox'ta can çekişen program..
    keşke hiç başlamasaydı da eskiden bi yasemince vardı gülerdik bazı bazı deseydik
  • 2 hafta önce, yasemin yalçın verdiği röportajda yasemince ve benzer programların kendileri için vakit kaybı olduğunu, projelerini sabote ettiğini açıklamıştır.

kaynak:

optik kaynak: görsel
hesabın var mı? giriş yap