şükela:  tümü | bugün
  • pul grubunun solisti ve fikir babası. pratik ve analitik düşünme yetisinin getirisi zorlamasız, kudretten müzisyenliğiyle tanıdığım ve daha da tanınacağını düşündüğüm, bu yeri de sonuna dek hak eden, yaşam dolu, aynı görüşleri paylaşmasa da karşı tarafın görüşüne olan saygısıyla tam bir demokrat olduğunu düşündüğüm, sağduyu sahibi, askerde kazandığım kardeşlerimden biri. ne kavgalar ettik öyle değil mi? ama zamanla anladım ki tüm o yaşananlar senin sen, benim ben olmamızdandı. iyi ki de sen,sen; ben de ben oldum yoksa şimdi biz olamazdık ve ben de bu satırları senin için yazamazdım. iyi ki varsın. bu sese kulak veriniz. facebook.com/pulrock
  • karadenizli sesi güzel bir kardeşimiz ktü de okuduğum zamanlar meydanda şarkı söylerdi dinlerdik arkadaşlarla. şimdi klip çekmiş kim o sakallı adam isimli. çok beğendim kardeşim başarılarının devamını dilerim.
    ara müzikte ise bu şiir beni benden alıyor birkaç damla da gözyaşı ile işliyorum kalbime helal olsun.

sonra ne oluyor biliyor musun ?
    geçiyor.
    bir zamanlar uğruna dünyayı karşına alabileceğin insan, yabancılaşıyor sana..
    adım adım uzaklaşıyorsun..
    kör kalsa, yatalak olsa, bacaklarını kaybetse vazgeçmeyeceğin insanın buna hiç değmediğini farkediyorsun..
    bir an geliyor bir şeyler kırılıyor içinde. bir şeyler dökülüyor..

ölmeye gidiyoruz diyerek ellerini tutsa, tereddütsüz gideceğin bu insanı hayretle izliyorsun..
    usul usul ağlıyorsun bir yerlerde, gidişine değil haketmeyişine..
    bir an geliyor, dayanamıyorsun.

ip kopuyor en sağlam yerinden.
    en güvendiğin kişinin bıçak izi kalıyor sırtında..
    kelimelerle anlatılamayacak kadar sarsılıyor hayallerin.
    grileşiyorsun.
    oysa biraz umudun olsa,
    cinayet işlerdin uğruna.
    bu kadar çok düşmüş olmasaydın, daha güçlü kalkardın ayağa..
    biliyorsun.
    çaresi yok, en çok buna yanıyorsun.

anlıyorsun.
    korkuyorsun.
    öyle çok yormuş oluyor ki seni,
    ve öyle eksiltmiş,
    masumiyetine ateş edilmiş gibi hissediyorsun.

kimse o'nu senin kadar sevemez.
    vazgeçerken,
    en çok buna üzülüyorsun. . . ??
  • yare el değdi adlı şarkısının ciğerlere çok fena zarar verdiği müzisyen.

şimdi diyorum aleyna tilki müzisyense bu adam tam olarak nedir?
  • atanamayan koray avcı.
  • (bkz: of yanmişum)
  • hayatımda asla dinlemeyeceğim bir türde şarkı söyleyen şarkıcı. nefret ettiğim bir türdür bu tür ancak sakallı adam şarkısında bir şey var, iron maiden'le dvorak arasında bir çizgiye sahip olan ben, sakallı adam şarkısını dinleyip tribe giriyorum. belki de ruh halimle alakalıdır ancak şarkıyı söylerken güzel okumuş. yolu açık olsun.