şükela:  tümü | bugün
  • kendisi yemekteyiz yarismasinda bu hafta yarismaktadir. garip hareketleriyle dikkat ceken yarismaci eskiden olayli survivor yarismacisi taner tolga tarlaci nin cok yakin arkadasidir.
  • e bu değişik ankarali, tanerin çektiği videolarda da gayet normal konuşuyor. şimdi de pilavci açmış, aksani kopyalamis ama yapamıyor. millet mal mal izliyor, gülüyor bu güya "pilavci" ya. olum burayı okuyorsan, bırak bu işleri ne gereği var, konuşman bile kopya. onu da yapamiyorsun. taner gibi bi seviyesize özeniyor, ne halde lan millet
  • yasin gayet düzgün bir insan. yazın aynı spor salonunda spor yaptık. yeteri kadar tanıma fırsatı buldum. tanerle alakası yok. yasin böyle troll işlerini hırşit ismiyle yapıyor zaten. çift kimlikli olarak düşünebilirsiniz. hırşit binboğa tanerin arkadaşı olabilir ama yasin obuz değil. ben iki karakterini de beğeniyorum. yasin haliyle bambaşka bir insan. normal insan yani. türkçesi gayet düzgün, insancıl, yardımsever bir insan. hırşit daha eğlenceli, troll, yine iyi bir insan. kısacası bu adamdan kimseye kötülük geleceğini düşünmüyorum.
  • ece erkene gene küfür etmiştir. acun medya buna rağmen kendisini tv8 masterchef e çıkarmaktadır.
  • atanamamış taner tolga tarlacı ..
    3t reyis meşhur etti kendisini , çakma çakma hareketlerin olmadı yasin efendi...
    orijinal ol..

konuşması , şivesi, el kol hareketleri bire bir taner... bu kadar taklitçi olma, senin taner'in yancısı
    olduğunu, onun üzerinden prim yaptığını herkes biliyor. kıprıs şivesi takliti, tanere ait cümlenin sonundaki bumm efekti vs, vallahi katlanamadım bu sahtekarlığa... ayıp ulan...
    ulan tanerle çektiğin videolardaki konuşmana, hareketlere bak bir de masterchefteki hareketlere.

örnek konuşma ulan senin neren kıbrıslı neren taner reyis..

acun taner'i idare edemedi seni mi aldı yarışmaya !!!

olmamış...

ilave tanım : masterchef yarışmacısıdır.
  • master şefin reyting canavarı olacaktır. bizim halk sever bu tipleri. zaten survivor taner'in yakın arkadaşıymış. neyse buralar değerlenir der ve kaçarım.
  • yakında buralar değerlenir.

tanım: kıprıslı taklidi yapan sovmenimsi.
  • kıbrıs şivesiyle konuşan biri olduğunu unuttuğu zamanlarda şakır şakır, net, tartışmasız, on numara bir diyarbakır şivesi konuşuyor.

kıbrıs şivesiyle konuşan biri olduğunu hatırladığında ise tedirgin, parçalı, yarı diyarbakırlı bir kıbrıs şivesi konuşuyor.

kıbrıslı olmadığını, kıbrıs ile ilgili herhangi bir şeyi özümsememiş olduğunu kabul etmesi gerek. ha, kıbrıs şivesi ilginçtir. benim de ilgimi cezbetmişti bir gezimde ama kıbrıslının ağzından çıktığında öyledir sadece. ve k seslerini g' ye çevirmekten çok daha fazlasıdır. ne kendisi ne de benzemeye çalıştığı taner kankası tam anlamıyla kıbrıslı gibi konuşabiliyor.

yarışmaya gelince...
    çok büyük ihtimalle finale doğru tırmanacak. şefler buna laf anlatmaya çalışacak, bu garip garip hareketler yapacak. tıpkı murat gibi, şefler bir bağıracaklar sikine takmayacak, iki bağıracaklar "tamam şef" deyip sikine takmayacak, üçüncüde abartılı bir korku yüzü takınacak. kaşı gözü ayrı oynayacak ki somon yaptığı bölümdeki hareketleri (şefle göz göze gelmeye korkması, bir şefe bir yere bakması) murat'ın birebir kopyası hareketlerdi resmen.

adlarına bakamayacağım ama yeni sezonda yine bir geri zekalıyla baş başa kalmış o iki şefin kendilerine saygısı yok kanımca. acun ve ilgi meraklısı bir trolün masasına meze olmuş akıllanmamışlar. aynı şeyi bu sezon yeniden yaşayacaklar. güya çok yetenekli şefler ama amacı kesinlikle aşçılık olmayan bir programda kendilerini harcamayı göze almışlar.
  • bir yemekteyiz yarışmacısı. kendisini ve eşini tanıma fırsatım olmuştu mahallemizden. tvde deli falan ama normal hayatında çok düzgün bir adam ve eşine de çok sevgili saygılı. tvde biraz show yaptığını düşünüyorum. o kadarı da olucak artık halk bu dilden anlıyor. o da o dilden oynuyor. çok da iyi bir aşçı ve hareketli karakteriyle finale kadar kalacağını dusunuyorum