*

şükela:  tümü | bugün soru sor
 • kastamonu tömer'e babasının holdingine adam alır gibi fırsat eşitliğini yok ederek torpille adam alan dr. öğretim görevlisi. mülakatta bizzat burası için emeği olanlar var gibisine cümleler kuran hocadır. sanki kadroya başvuran diğer adaylar sudan vatandaşı. bari direk isim falan yazın da millet boşuna masraf etmesin. ne de olsa babanızın çiftliği!

  edit: https://eksiup.com/131e8b500178
 • torpilci bir akademisyen.

  bu adamın bulunduğu tömer veya yarın birgün başka bir fakülte falan da olur, açılan ilanlara başvurmamak lazım. adam bulunduğu makamı şahıs şirketi gibi kullanıyor. alınacak kişiler zaten baştan belli oluyor. uzun yoldan gelecekler zahmet etmesin. bir de sözde mülakat yapıp ego mastürbasyonu yapar sizin üzerinizden. kendisi veya burayı okuyan iş arkadaşları ya da torpille aldığı kişiler bu yazılanları yalanlayabiliyorsa buyursunlar.

  https://eksiup.com/131e8b500178 şu tablo normal diyen aklından sorunludur. zaten soruları vermiş elemanlarına. sınavın başında bu sorunun tömer'le ne alakası var dedik ama ne fayda. adam zaten bizim yapamamamız kendi elemanları yapsın diye soruyor. yoksa nasıl hak hukuk yiyecek? şimdi oturun karşısına dürüstlükten bahsederler.
 • ilber hoca'nın "üniversite tabii ki açacaksın ama hakkari'nin dağına değil, kastamonu'nun dağına değil" sözüne hak vermeme neden olan kastamonu türkçe öğretim merkezi aile şirketinin müdürü.

  aile şirketine pardon kastamonu tömere son alımda yapılan sınavda kendi adamlarını alacak şekilde soruları ayarlamış adam. ülkenin dört bir yanından gelen diğer adayların hakkını alanen gasp etmiştir. tamam aile şirketine dönüştürmüşsün orayı da madem ilana çıkarken bir şeyler daha ekleyin ki millet boşa yorulmasın, sizin fantezileriniz için para harcamasın işsiz insanlar. herkes siz gibi torpille koltuk kapmıyor.

  https://eksiup.com/131e8b500178 gurur tablonu da bırakıyorum buraya! maşallah ersin kardeşimizdeki zeka diğer 30 adayda da yok. 72 alesiyle döktürmüş yazılıda da 95 almış. diğer adaylar zaten gerizekalı değil mi yasin? diğer adaylar mozambik vatandaşı değil mi? onlar vergi vermiyor değil mi yasin?
 • emsal davalar, hak iadeleri olduğu gün tepesine çökeceğim kişi. yaptığı haksızlıkların bedelini kendisine sonuna kadar ödetene kadar peşini bırakmayacağım. elbette hile hurda ile soru servisi yaparak aldığı kişilere de soracağım aynı hesabı.bu haksızlıkların bedelini ödeyene kadar ömür boyu bu ve torpille aldığı kitleyi takip edeceğim. adaleti size de öğretmeden bu dünyadan gitmem gibi! hesap sormak lazım! değil mi yasin?