• 27 yaşında biri olarak sık gözlemlediğim durum. "vay anasını" diyorum. sonra açıp gta v oynuyorum, strip club falan var, şahane. *
  • bildigin serefsizlik.
  • evlensinler allah mesut etsin ama sonra gelip ağlamasınlar rakı masasında bekarlık sultanlıkmış kardeşim falan filan diye
  • genç ve özgür ruhlu hissettirir bir noktaya kadar onlar gibi normalleşmediğine/sıkıcı olmadığına sevinirsin de iş yumurtlamaya varınca fena tabi...
  • patır patır evlenenler , çatır çatır boşandı!
  • facebook, instagram gibi sosyal medya şeylerinde bol bol düğün, çoluk çocuk fotoğrafları, mutlu aile tablocuklarını görürüz. herkes ruh ikizini, aşk böceğini, hayatının anlamını bulmuştur. sen ulan acaba bende mi bir arıza var! yaşta geçiyor hani benzeri cümleler kurarsın.
  • kadınlarda evlenememe travması yaratırken, erkeklerde azalan wingman lerin yerini dolduramama korkusu yaratır.
  • yaşıtlarının çatır çatır sevişiyor olmasından daha vahim değildir.
  • yaşıtların ikinci turu bitirdiğini görünce artık koymayan durumdur.
  • patır patır değil resmen bizi çatlatmak için çatır çatır evleniyorlar efendim. ortadan ikiye ayırmak için uğraşıyor resmen.

whatsapp durum güncellemesine bile "tazecik gelin kocasının dizinin dibinde" diye yazanları gördükten sonra bırakın evlensinler deyip sallıyorum. insan bu kadar koca meraklısı olmamalı lan!
hesabın var mı? giriş yap