• olum memlekette ne çok orospu çocuğu var yaa. her kötü olayda büyük bir çoğunluğu burdayım burdayım diye bağırıyor amk.
  • annesinin babasının şımarta şımarta büyüttüğü, herşeyi kendine hak gören, sınır bilmeyen karaktersiz herif. türkiye' de en çok görülen virüslerden: insan virüsü
  • en önemli edit ----- gözaltı haberi anadolu ajansı ----
    ntv

arkadaşlar hepimizin eline koluna sağlık. bu kişiliksiz dallama da gözaltına alınmış. (demin heyecanla tutuklanmış yazmışım. bi yazar arkadaş uyardı).

ilgili şahıs savunmasında 8 dil bilen birisi şizofreni olabilir mi? şeklinde saçmalamış. amcamızın raporu var. aile bas bas bağırıyor engelli ve söylemlerini kontrol edemiyor diye.

ilgili şahısa "14 gün ev hapsi ile corona virüsü salgınının ardından 15 gün süreyle en yakın huzurevine haftada iki kez ziyaret etme cezası verildi" sözcü (aşağıya bi yazar arkadaşımız atmış linki sağ olsun)

-----
    /// üst edit/gelişme alanı /// (gelişme geldikçe maddeler halinde güncellenecek)

-yaşlı amcamızın oğlu twitter üzerinden videolar, yazılar yayınlamış. mutlaka bakın. link

-amcamız engelliymiş arkadaşlar. (sizoafektif bozukluk) bu da raporu

-kardeşimiz ilk başlarda videoyu sayfalardan kaldırtmaya çalışmış dedesi kırılıp incinmesin diye. bilmiyordum kardeşim, bilseydim paylaşmazdım. ben de instagramda gördüm videoyu ve görünce tepkisiz kalamadım. evet dediğin gibi hayırlısı böyleymiş. gereken cezayı çekecek o şahıs. dedemizin yanındayız.

- bir yazar arkadaşımız "sizofreni ile sizoafektif bozukluk ayni sey degil" dedi. düzeltmemi önerdi. teşekkür ederim.

- bir yazar arkadaşımız zanlının yakanlandığını, haberlerin alt yazı geçtiğini söyledi.

----- --- --- --- --- ---
    saygısız, edepsiz, karaktersiz birisidir. bu kanı bozuklardan çok var içimizde. virüsten daha tehlikelisiniz.
    video
  • dünkü videodaki amca daha mazlum görünüşlü olduğu için daha çok ses getirmişti fakat bu orospu çocuğunun orospu çocukluğu kat sayısı dünkü kekodan daha yüksek.bu orospu çocukluğunda başka bi seviye.

tanım:orospu çocuğu.
  • ya memleketteki tüm orospular birleşse böyle tipleri doğuramaz. bunlar ithal orospu çocuğu kanını siktiğimin evlatları.
  • karaktersiz herif.
  • hiç yaşlanmayacağını sanan bir adet canlı türü.

her yaşlıyı da videodaki gibi gariban sanmayın. bıçaklı, silahlı gezenleri var ve haklılar.
  • oğlum bu adamın yaptığı eylemin, hukuktaki adı eşkiyalık
  • yav bu virüsün sadece orospu çocuklarını etkileyen bir türü yok mu? çinliler kertenkele filan yese de böyle orospu çocuklarını etkilese... ne kadar çokmuş böyleleri.
  • (bkz: anası belli babası yüzelli)

ayy çok sinirlendim !
hesabın var mı? giriş yap