• ittapar lafını kullanan itin teki.
  • cok alingan bir ak it bu. cahil oldugunu yuzune vurunca sinirini alamayip basliga pislemis.
    (bkz: oc aktroll)
  • bana ittapar yazmış, şöyle bir baktım şaşırtmadı aktroll. yakında leyla olur.
  • ruh hastası yalancı sapığın tekidir.
  • özelden hakaret eden bir başka barzo daha. çok eğitimli olduğunu iddia ediyor -beyan esastır diyelim- eğitimli barzo.
  • aktrollere oc dedigim icin uzerine alinmis. kendisinin buyuk ihtimalle uzun yillar bir yerlerde badelenmis bir akit oldugunu hatirlatmis olmaliyim ki uzulmus dertlenmis gitmis yine basligima pislemis. mabel matiz silksin seni de bir kendine gel :)
  • ebabil trollerinden.

(bkz: engelle)
    (bkz: başlıklarını engelle)
  • aşağılık şerefsizin tekidir. gördüğünüz an engeli basın geçin
    (bkz: hayvandüşmanı)
    (bkz: sapık)
    (bkz: ekşidenkızdüşürmek)

adi herif gelmiş bir de yazdığını güncellemiş, terbiyesiz diye.

ulan soytarı, ittapar diyen sen.. köpektapar diyen sen.. bir de terbiyeden bahsetmiş.
    tam bir hıyarsın kardeşim. samimiyetimle söylüyorum.
    madem zoruna gitti, o halde insanlara niye böyle ithamlarda bulunup, aklında aşağılamaya çalışıyorsun?

cidden soruyorum, bunları bana yazıpta.. teşekkür etmemi mi bekliyordun? anlat bilelim
  • kendi isminin başlığına,üçüncü kişi kıvamında,kendince övgü dolu sözlerle entry girmek kaçıncı seviye eziklik la? hayır bu it bile olamayacak,şansa bala insan dizilimli dna ile dünyaya gelmiş yaratığı ciddiye almam aslında ama ekşi sözlüğe sitemimi ifade etmem gerekiyor.

denk gelebildiği hayvan sever insanların isim başlığına delinin s2ni bellediği gibi aynı söz ve bakınızlarla entry giren bu hayat robotuna neden izin veriyorsunuz canım ekşi yönetimi. bu fikir veya düşünce beyan etmiyor ki. ki etmesi anladığım kadarı ile tıbben ve biyolojik olarak imkansız.

ekşi sözlüğün garip özgürlük algoritmasında aradan kaynamış gerçek hayat trojeni.
  • bir başka onuncu nesil sabirtasi yazar.
hesabın var mı? giriş yap