şükela:  tümü | bugün soru sor
  • bir belediyenin yapması gereken en önemli hizmetlerden birisidir.

avcılar belediyesi bunu başarılı şekilde uygulamış ve sürekliliğini sağlamış. bu tarz projelerin yaşlı, engelli ve hasta insanlar için diğer belediyelere de örnek olması dileğiyle.
  • hani hepimiz yaşlanmayacak gibi hissediyoruz ya büyürken, kendini bildiğimiz ilk dönemlerdeki dedelerimiz büyükannelerimiz gözümüzün önünde erirken belki de ilk tokatı yiyoruz. elden ayaktan düştükçe hastalandıkça kendilerini kaybetmeye başladıkça içimizden de bi şeyler kopuyor. bu dönemler için aileleri yanında olanlara bile çok büyük yardım olacak bu proje , ailelerinden uzak olan yaşlılar için ifade ettiklerini düşünemiyorum bile.
  • avcılar belediyesi diğer belediyelere nazaran reklamı az ama etkileyici projeler gerçekleştiriyor. umarım handan toprak bir 5 yıl daha projelerini gerçekleştirecek zaman bulabilir.
  • gecenlerde de bir projesine denk gelmistim avcilar belediyesinin. sosyal belediyecilik anlaminda gercekten guzel isler yapiyor gozukuyorlar. elbet avcilar`da yasayanlara da sormak lazim.

tanim: bir sosyal sorumluluk projesi.
  • boyle hizmetler yapiyorsan tanitacaksin arkadas, vatandaslar gorsun baska belediyeler de gorsun. linkteki videoyu 400 bine yakin nufuslu avcilar`da 6 bin kisi izlemis. ak partinin tum belediyeleri yaptiklari isleri satmasini biliyor. chp`nin de ogrenmesi lazim..
  • yaşlanmak güzeldir