şükela:  tümü | bugün
 • kuveytli, hudam el mehdi organizasyonu'nun lideri şii. ashaba ve özellikle hz.ayşe (ra), hz.ömer (ra) ve hz.ebubekir (ra)'ya etmiş olduğu hakaretler sonucu hamaneyin dahi tepkisini çekmiş, bunun karşılığında hamaneye ve iran yönetimine karşı gelip bunları "baskıcı" olmakla suçlamıştır.
  ehli sünneti "sunni" ve "bekri" (hz.ebubekir (ra) izinden gidenler ) olmak üzere iki kısma ayırıp ikinci kısma kin ve nefretini her fırsatta kusmasının yanı sıra şiileride şii ve "betri" yani ihanet edenler olmak üzere iki kısma ayırıp geçenlerde ölen ve birçok şii'nin sevdiği, hizbullah'ın kurucusu fadlallahı dahi ihanet eden kısma sokmaktadır.
  hz.ayşe (ra)'ın vefat gününü kutlayan, ashaba iğrenç betimlemeler ile küfreden sapık yaser el habib, iğrenç faaliyetlerine kuveytten taşınıp londra'da devam etmektedir.
 • memri tv sayesinde konuşmasını izlediğim sapkın şii şeyh (şeyh midir nedir bilmiyorum). "kendine müslümanların emiri diyen herkes pasif homoseksüeldir" şeklinde açıklamasına güldüm ama yalan yok.
 • dinden uzak olmayan bir sünniyken, şia'yı araştırırken karşıma çıkan, ve şia olmamda vesile olan şeyhlerden biri. söylediği hiçbir söz delilsiz değildir, her birinin delili vardır. arapça biliyorsanız ne ala, bilmiyorsanız da uzun uzun ingilizce alt yazılı videoları vardır, ne kadar bilgili birisi olduğunu ordan görebilirsiniz.

  bahsi geçen emirül müminin sıfatını kullanan liderler videosuna gelince, orası biraz görünmeyene iman etmeyle alakalı, verdiği örnekler de asılsız değildir. basitçe, şia islam'a göre emirel müminin sıfatını ehlibeyt imamlarından başkası kullanamaz, kullananlar allah'a karşı gelen, ehlibeyt'e düşman kimselerdir. bu kimseleri de allah, daha da alçaltmak için onları homoseksüellerden kılmıştır, demek istemektedir. habib'in şanssızlığı bu tarz kavram bağlamında basamağın en sonuncusu olan, zor konuları tv önünde anlatması. ama bunu kasten yapıyor, tarzı bu, dikkat çekmek için, ve oldukça da işe yarıyor. belki de küfretmeye lanet etmeye gelen adam anlattıklarını dinleyince kafada acabalar oluşuyor. yine de o video ile ilgili kendisinin bir açıklaması vardır.

  islam nasıl tahrif edildi diye 6.5 saatlik ve aişe hakkında yaklaşık 6 saatlik video dizileri var, ingilizce alt yazılı. islam hakkında tüm bildiklerinizi baştan sorgulatan şeyler anlatıyor.

  edit: hamaney ve tayfası, kendisini pek sevmez :) kendi bozuk iktidarlarını sağlam tutmak için, çok aşina olduğumuz "dış güçlerin ajanı" teranesini kendisi için de okumaktalar bol bol. bakınız tutmuyor işte, iranlıların canına yetti o iktidar. yarın öbür gün patlaması an meselesi. şu var ki yaser el habib gibi birisi hiçbir ortadoğu ülkesinde güvende olamaz, illaki bu söylediklerini söyleyebilmesi için avrupa veya amerika'ya herhangi bir yere iltica edecekti. ingiltere olmasa fransa olacaktı, amerika olacaktı vs. bu sefer adını amerikan şiiliği koyacaklardı. bu adamın neden konuşturulmadığını, neden kuveytten göç etmek zorunda olduğunu sorgulamadan "ajan" diye yaftalamak gülünçtür.
 • kuveytli bir ingiliz ajanı. halk dilinde ise kendisi ingiliz şiisidir. derdi ne islam ne de şiiliktir; derdi fitne çıkarmak, müslümanları bölmek ve birbirine düşman etmektir. faaliyetlerine 10 yıldan fazla süredir ingiltere'de devam etmesi boşa değildir.

  vahhabilerin diğer taraftaki izdüşümüdür. vahhabiler nasıl ingilizler tarafından müslümanlar arasına fitne sokmak ve müslümanı müslümana kırdırmak için oluşturulduysa bu fitneci de tam olarak bu yüzden ingilizler tarafından kuduz köpek gibi kullanılmaktadır.

  şii falan değildir. tekfirci bir köpekten farkı yoktur.