• memri tv sayesinde konuşmasını izlediğim sapkın şii şeyh (şeyh midir nedir bilmiyorum). "kendine müslümanların emiri diyen herkes pasif homoseksüeldir" şeklinde açıklamasına güldüm ama yalan yok.
  • bu itoğluitin savunduğu batıl kaynaklara göre, eğer yeni doğan bir bebek şii değilse; doğum sırasında bekleyen bir şeytan işaret parmağını erkek çocuğun kıçına sokarak onu eşcinsel yapıyormuş. eğer şii olmayan bir kız çocuğu ise parmağını cinsel organına sokarak onu fahişe yapıyormuş. bazı bebeklerin doğumda çok şiddetli ağlamasının sebebi buymuş. yazarken iğrendim şunu. adam bunu savunurken hiç utanmıyor.

bir diğer zırvası ise hz. ömer'e, meniden başka tedavisi olmayan (!) anal bir hastalık bulaştığı iftirası. bunu bir memri tv caps'inde gördüğümde şaka amaçlı bir altyazı zannetmiştim. videosunu izleme fırsatı buldum. bu sefer arapça konuşmayı duyunca şaka amaçlı olmadığını, birebir aynı şeyleri söylediğini anladım. bu yasir denen hıyar diyor ki, eşcinsel ilişkiye giren bir erkeğin içine akan spermler bir tür bağırsak kurduna dönüşüp sahibini çok rahatsız edermiş. bu sıkıntıdan bir süreliğine de olsa kurtulmanın tek yolu daha fazla eşcinsel ilişkiymiş. fantastik bir hayal gücü. bir de bunun çok iyi bilinen tıbbi bir mesele olduğunu iddia ediyor.

"kendine müminlerin emiri diyen pasif eşcinseldir" demesinin tek amacı, hz. ömer'e dolaylı yoldan iğrenç bir saldırı yapmaktan başka bir şey değil. bilindiği gibi, "resulullah'ın halifesi" sıfatı* hz. ebubekir'e aittir. hz. ömer başa geçince "resulullah'ın halifesinin halifesi" gibi gereksiz uzun bir sıfat yerine, "müminlerin emiri" sıfatını ilk kullanan kişidir.

bahsettiğim videoyu şuradan izleyebilirsiniz.

bu herifi izlerken kafasında acaba sorusu oluşan insan çok net bir şekilde gerizekalıdır. mezhepçiliğin ne gibi vahim sonuçlar doğuracağı ortada. sağduyu sahibi hiçbir şii'nin bu adamı ciddiye alacağını düşünmüyorum.
  • kuveytli, hudam el mehdi organizasyonu'nun lideri şii. ashaba ve özellikle hz.ayşe (ra), hz.ömer (ra) ve hz.ebubekir (ra)'ya etmiş olduğu hakaretler sonucu hamaneyin dahi tepkisini çekmiş, bunun karşılığında hamaneye ve iran yönetimine karşı gelip bunları "baskıcı" olmakla suçlamıştır.
    ehli sünneti "sunni" ve "bekri" (hz.ebubekir (ra) izinden gidenler ) olmak üzere iki kısma ayırıp ikinci kısma kin ve nefretini her fırsatta kusmasının yanı sıra şiileride şii ve "betri" yani ihanet edenler olmak üzere iki kısma ayırıp geçenlerde ölen ve birçok şii'nin sevdiği, hizbullah'ın kurucusu fadlallahı dahi ihanet eden kısma sokmaktadır.
    hz.ayşe (ra)'ın vefat gününü kutlayan, ashaba iğrenç betimlemeler ile küfreden sapık yaser el habib, iğrenç faaliyetlerine kuveytten taşınıp londra'da devam etmektedir.
  • kuveytli bir ingiliz ajanı. halk dilinde ise kendisi ingiliz şiisidir. derdi ne islam ne de şiiliktir; derdi fitne çıkarmak, müslümanları bölmek ve birbirine düşman etmektir. faaliyetlerine 10 yıldan fazla süredir ingiltere'de devam etmesi boşa değildir.

vahhabilerin diğer taraftaki izdüşümüdür. vahhabiler nasıl ingilizler tarafından müslümanlar arasına fitne sokmak ve müslümanı müslümana kırdırmak için oluşturulduysa bu fitneci de tam olarak bu yüzden ingilizler tarafından kuduz köpek gibi kullanılmaktadır.

şii falan değildir. tekfirci bir köpekten farkı yoktur.
hesabın var mı? giriş yap