şükela:  tümü | bugün
  • 2 sene önce ankara’ya hastaneye gideceğim zaman amcam 50$ verdi bana harcamadım cebimde kaldı hanım etrafı kurcalarken 50$ çıktı o zaman 100tl civarı yapıyordu şimdi 300tl yapıyor vay amk.
  • yastık altında birşeyimiz kalmadı başkan, istiyosan kulak arkamız kaldı.
  • 500 pound'um var ay başı 3200 tl'ye yaptırdım. şuan 3850 ama yarın iskoçya'ya gidiyorum kimse kusura bakmasın
  • dolarını kasaya koyanlara derin bir oh çektiren talimatımsı
  • bugün aynısını akp'li bir arkadaşa söyledim, "yok lan ne bozduracağım, yükseldikçe kârım artıyor bozdurur muyum deli miyim ben?" dedi. eee zaten muhalif kesimde para yok, reis bunu kime diyor? :))
  • burnuma kadar borca batmış hayatımda bir kuruş yatırımı olmamış biri olarak maaşımdan kalan 1.000 tl’yi bugün dolara çevirdim.
  • merkez bankası elindeki 21 milyar dolarla ile bir şey yapamazken milletin yastık altında sakladığı dolarla altınla bir şeyleri değiştirebileceğine inandığını düşünmüyorum. ancak milletin gazını alır.
  • bizi yönetenler gerçekten ülkeyi düşünüyorsa ve dedikleri gibi gerçekten bir ekonomik savaş yürütülüyorsa çıkarlar önce kendileri dolarları bozdurur öncülük yaparlar. peki böyle birşey yapıyorlar mı? hayır. o halde yukarıdaki iki durumdan en az birisi yalan.
  • yastığının altında kimsenin dolar yok tl yok bakır bile yok. ama ayakkabılarının kutularında dolar saklayanlar bozdurursa belki ise yarayabilir.
  • valla yok. 1 dolar vardı onu da göt korkusuna bozdurduk.