• - sermet abi, kulağıma üfleyen sen misin abi?
    - benim ibrahim, bak üfleyerek bozuk para alıcam ordan şimdi, sen rahat ol
    - şaşırttın abi beni valla
    - ibrahim dur daha dondan tavşan çıkarcam sana, elle bak
    - abi eminiz di mi bunun tavşan olduğuna? sana arkam dönük,ben göremiyorum da tam
    - bir nevi tavşan ibrahim...bir nevi...
    - aslında sihir değil bunlar di mi abi? el çabukluğu di mi hep?
    - tabi,tabi...gel 69 yapalım bak,daha rahat açıklarım ben öyle
    - aaa abi, 69'dan da oluyo mu tavşan? buyur gene şaşırdım ben
  • - aşkım
    - efendim balım
    - senin en çok neyini seviyorum biliyo musun? beni sürekli şaşırtmanı, yatakta bile kıh kıh
    - öyle orospular gibi konuşup adamın asabını bozma lan!!?
    - ne diyosun bitanem sen..
    - keşke seni 15 yaşımda tanısaydım tüm bir hayatımı geçireceğim kadını ne kadar erken tanırsam o kadar kardır değil mi?
    - canııım
    - ağzını eğrü büğrü yapma lan!! dışarda da böyle geziyosan şerefsizim domaltırım tekmil sülaleni
    - ne diyosun sen be?
    - ailen o kadar taş ki diyorum hepsi yerine seni domaltıyorum
    - inanamıyorum sana, benim sevdiğim erkek bu olamaz
    - petunyam, seni şaşırttıysam özür dilerim, ama sana bişey itiraf etmeliyim, ben şizofrenim
    - ne diyosun sen berksu
    - ne berksu'su lan haydarım ben, git bi çay goy, hade!! aşkım kusura bakma kaba bu adam. sus lan nonoş. aşkım, lan

(bkz: diyalog bitirirken oluşan tedirgin yapı)
  • - boşaldım..
    - aa! ne çabuk..
    - yok yok yanlış anladın: boşanalım..
    - ne boşanması be!?
    - ya dilim sürçtü boşa aldım..yani vitesi..
    - şaştım kaldım valla!
  • simdi ilk fesat ve kendini bilmez kisiler tarafindan boyuyla ve sevisme performansiyla sasirtan erkek olarak algilansa da evet alakalidir diyebilirim (bkz: sag gosterip sag vurmak)

ama soyle bir sey vardir ki erkekler ;kadinlar gibi kapali kutu olmasalarda "pazardan aldim bir tane eve geldim bin tane ( ya da tam tersi ) " seklinde olabilirler ..
    erkeklerin yatakta sasirtabilme orani kadinin sasma yetisiyle alakali olsada bazi erkeklerin saskinlik yaratacak hal , tavir ve durumlari yazilmayacak gibi degildir .** *

orneklendirirsek ;erkekle romantizmden ya da olasi realizmle bogusup yataga kadar gelinmistir is bu haldeyken ;

[burda sevisirken , sevismeden once ve sevistikten sonra diye sasirma safhalari vardir ]

-erkek ingilizce , almanca hangi dili biliyorsa o dili konusmaya baslar . bir anda yuz ifadesi degisir kendinizi irak -abd savasinda bir cevirmen edasiyla konusan bir adamla sohbet etmek durumunda bulursunuz

- erkek ; hadi bakalim seks hic birseydir zekani ve kulturunu gorelim bildigin her soruya bir sey( cay hazirlama su getirme ) yapicam diye abuk bir fantazi uretir [burda aval aval yuze bakarken ding dongg sureniz doldu demesi icten degil ]

- erkek ; eski kiz arkadaslarinin kronolojisini siz "yok aman kalsin, isimize bakalim " demenize ragmen gozyaslariyla anlatir , cep telefonundan resimlerini videolarini gosterir gogsunuze yatar elinizde sumuklu bir kelle ve islak gozyaslari vardir masal mi anlatayim ikna mi edeyim kapinin onune koyayim bir baskasina sizin hikayenizi de mi anlatsin diye dusunursunuz

- ellerini kafasinin arkasina alir sarki soyler islik calar ne oluyor diye bakarsiniz o sirada sigarasini yakar sizde tavan seyredersiniz

- bir anda size hayatinizda duymadiginiz abuk subuk maketcilik gibi bir fobisini anlatmaya baslar hizini alamaz detaylara girer. size kalan yaa oylemi diyerek kafa salllamadir

- aniden sevisirken eliyle kafasina vurur acaip sesler cikartarak sizi korkutur (bkz: sex and the city)

- siz tam sevisirken elinde kamerasiyla ya da gizli bir kameraya bakarak maymuna doner halde efor kaybeder is burda ya bagirmaktir ya susup izlemektir ama gulmemeniz tavsiye edilir

-buyuk bir tutkuyla sevismeye baslayip sana sadece sarilmak istiyorum diyerek yaniniza uzanir

- yahu garip kac aydir sevismiyorum yoksa gay miyim sorusunu kendi kendisine sorarken sesli dusunur ..

- annesini , tuhaf tuhaf sapkinliklarini anlatip ben aslinda sadece dusunuyorum denir

erkegin sasirtabilme olasiliklari yaptiklari normal olmayan hareketlerle devam eder .. kadin burda yeteri kadar tecrubeli degilse korkar esyalarini toplar kacar .

burda asil mesele erkegin yatakta yanlis yaptiklari degil kadinlarin yatakta neye sasirdiklaridir . her kadinin ( arkadaslarina anlatinca ) muhakkak sasirdigi bazi hikayeleri vardir ama genelde bu erkege aa cok ilginc demek yerine surata bon bon bakilip bir kosu kiz arkadasa" yaa cok garipti " gibi bir cumleyle fikir alinir . (bkz: budur)
  • bosaldiktan sonra yana devrilip uyumayan erkek.
  • akildan hic cikmaz, tadi damakta her dem tazedir.
hesabın var mı? giriş yap