• çifk kişilik yatakların en düşük fiyatı bin tl sanki seks garantili.
  • eğer satın aldığınız bir ürün ile ilgili şikayetiniz var ise, hatta hiçbir şikayetiniz olmasa bile tüketici hakları kapsamında ürünü iade etmek ve paranızı geri almak istediğinizde direkt olarak alışverişi yaptığınız mağaza ya da bayi ile değil de genel müdürlük ile temasa geçerseniz, hedefinize ulaşırsınız.. *
  • kendilerinin bir mağazasından, farklı bir şehre gönderilmek üzere 2 adet baza+başlık aldım. ancak ölçüyü alan tanıdığım yanlış ölçü aldığı için, gittiği yerde ürünlerin biri kuruldu, diğeri ise "abi buraya sığmaz, kurmayalım, siz bitanede 90'lık söyleyin" denilerek ürün kapalı kutu şekilde geri götürüldü. buraya kadar okey, bizim hatamız kabul. geri giden açılmamış kutu ürünü iade edip daha küçük modeli söylemek için mağazayı aradığımda, kapalı kutu olsa dahi iade işleminde %30 kesinti yapacaklarını belirtti. web sitesinde yer alan mesafeli satış sözleşmesinde böyle bir ibare yoktu ancak ürünü mağazadan aldığımız için bize imzalatılan sözleşmede böyle bir durumda kesinti yapılacağı belirtilmiş.

şimdi,

1.si eğer yataştan bir ürün alacaksanız asla mağazadan almayın, online alın.
    2.si, bu sözleşmeye koydukları %30 kesinti ne derece yasal emin olamıyorum, ben sonuçta ürünü kullanmadım, sıfır kapalı kutu olarak geri gitti.

bir yanım uğraşmak istiyor, diğer bir yanımda siktir et diyor çünkü bu ülkede herkesin kafasına göre iş yapmasından aşırı sıkıldım.

sözleşmelere yazılan her maddeninde hukuki olarak bir geçerliliği yok, mesela ben sözleşmeye "iade durumunda sizin götünüze parmak sokacağım" yazıp size imzalatsam bile bu maddenin hukuki bir geçerliliği yok. ama gerçekten enerjim yok uğraşmaya. teşekkürler yataş, bu ülkeye dair umutlarımızı bir tık daha azalttığın için.
  • yeni reklamındaki yatağa bağlama fantezisi sahnesiyle cesaretini kutlamak istediğim firma. izlemek icin: https://youtu.be/8qz06eneala
  • kendi web sitesini incelemeyen firma. benim bildiğim vücut kemiklerinin uç uca gelip birleştiği yerlere eklem denir.sevgili yataşçı dostlarımız söz konusu yere ekrem diyerek bir yerlere bir mesaj mı iletmek isterler bilemiyorum..

http://www.yatas.com.tr/…n=urun.detay&id=8,3&harf=b

edit : 3 ay sonra düzeltmişler.. maşallah diyor gözlerinden öpüyoruz
  • gecenin bir köründe televizyonda "yataşta oğğğ yeeee" diye reklam müziğini duyduğum şeyimsi.. markamsı..

"yüzde 30 indiriiim... yataşta oğğğ yeeeee..."

ne yapıyorsunuz hocam siz? ne bu? reklam? nasıl şey bu?
    türkçeye ne oldu falan diyecem de "nick"(!)'im dahi ingilizce.. ama gel görki ne bu lan? nasıl birşey bu?

"oğğğ yee" ne laaan?
  • yatagin bas ve ayak kismini yumusak, bele denk gelen orta kismini ise sert yapip bunu "ortopedik" olarak adlandirabilmis firma. nasil bir mantiktir, ben ve vucudumdaki bilimum kemik henuz anlayamadik.
  • sistemleri şu şekilde işlemektedir:

1. bir yataş bayisinden baza alınır ücreti ödenir.
    2. bir süre sonra baza teslim edilir ancak ürünün bir parçası paketinden kırık çıkar.
    3. elemanlar "aa bu kırıkmış, değiştirelim" derler ve giderler.
    4. gidiş o gidiş olur. bayi aranır servisi arayın derler servis aranır bayinin hatası derler. telefon trafiği sürer.
    5. nihayetinde kavga döğüş zorla getirttiğiniz servis elemanları geliyoruz demelerinden 1 hafta sonra kapınızı çalar.
    6. elemanlar içeri girer, bazayı inceler "hımm evet hakkaten kırıkmış" derler (hadi canım!) ve parçanın değişmesi gerektiği bir kez de servis elemanları tarafından onaylanır.
    7. peki parça değişir mi? tabi ki hayır! "15 gün sonra getircez biz bu parçayı" diyip giderler siz de 15 gün sonra gelmeyeceklerini adınız gibi bilerek kırık bazanızla arkalarından el sallarsınız.

satış sonrası müşteri memnuniyeti sağlamak yerine müşteriyi canından bezdirip caydırma politikası izleyen bir tuhaf firmadır işte bu da...
  • organica modeli bebek yatağı aldığım marka. yatak 2,5 aylık bir kullanımdan sonra çöktü. müşteri hizmetleri'ni aradım, günlerce bir dönüş yok, neyse neticede sözüm ona bir ekspertiz yolladılar, nereden peki bu ekspertiz, horoz lojistik'den. evet yanlış duymadınız adamlar yataklarını taşırken çalıştıkları nakliye firmasına ekspertiz-bilirkişi nosyonunu uygun görmüşler. geldi arkadaş, elinde telefon, yatağın fotoğraflarını çekti, dedi ki: "biz abi çukur gibi çökükler görüyoruz, bu öyle değil" e dedim çökük çöküktür, çukur gibi mi olması lazım illa, ayrıca bu bebek yatağı, 6 kilo yük taşıyor, bu sefer diyor ki, ayak kısmıyla baş kısmını çevirdiniz mi hiç, dedim 2,5 ay olmuş ne çevireceğim tersini, ayrıca 120 cm'lik yatak ağırlık merkezi aynı yere denk gelir, bir şey demedi gitti, sonra arayan yok, aradım bunları, önce dediler ki, çevirmemişsiniz ondan olmuş, sonra itiraz falan bir daha görüştüm başkasıyla, bu sefer de diyor ki çökük yok. tüketici hakem heyeti vasıtasıyla hesabını sorarım bunun dedim.

yani ürün kalitesi, satış sonrası hizmet, kapasite, profesyonellik anlayışı bu.
  • yatak alacaktım, bu firmayı önerdiler. ben de 'ekşi'den bakayım hemen' dedim ve sonuç: almaktan vazgeçtim. bu ne rezil bir firma lan böyle. iyi ki varsınız kıymetli yazar dostlarım. sayenizde bir musibetten kurtuldum.
hesabın var mı? giriş yap