şükela:  tümü | bugün soru sor
 • dünyanın en tatlış, en gönülleri fetheden güncellemesidir kanımca. "ananskiym, çekme" diye bağıran telefonun yerine "afedersiniz, rahatsız ediyorum ama cik cik cik" diyen kuşlar geldi ya! yavaş yavaş, gülümseyerek uyanmaya başladım. ayrıca uyku döngünüze göre yatış ve/veya kalkış saatinizi ayarlamanız da cabası. çok tontiş! ben geç görmüştüm; belki benim gibi atlayanlar vardır; alarm kurma sekmesinin bi yanı, yatak ikonu.
 • asıl amacı falan umrumda değil üç gündür kahkaha atarak uyanıyorum.

  kuş sesini ayarladım, o kadar kısık sesle gelmesine rağmen uyanıyorum, gözümü açmadan önce 10 saniye falan gülüyorum, sanki biri hafif hafif gıdıklayarak uyandırıyor gibi.

  üç gündür hastalığa ve uykusuzluğa rağmen güne şahane başlıyorum ve şahane devam etcek sanıyorum. etmiyor. asasds
 • ios 10 ile gelen ender güzelliklerden.

  artık klasik alarm uygulamasını kullanmıyorum bile. yatma zamanı uygulamasının hem arayüzü daha güzel ve açıklayıcı hem de alarm sesleri çok daha güzel. o kadar güzel ki zombi gibi uyanmaktansa daha huzurlu uyanmanızı sağlıyor.

  alarm kullananlara şiddetle öneririm.
 • apple'ın yeni uygulaması. ios 10 ile diğer sağlık uygulamalarına entegre bir şekilde geldi. uyku bozukluları konusunda yardımcı oluyor. kaç saat uyuyacağınız seçiyorsunuz ve size uygun yatma ve kalkma zamanını belirtiyor. günler içinde analiz ederek size uyumanız gerektiğini söylüyor.
 • ios 12 güncellemesinden sonra kullanmaya başladım.
  ayarlamaları yaparken rahatsız etme modunu de aktifleştirdim. telefonu sessize almama gerek kalmadan kendisi aramaları ve mesajları sessizce bildirim merkezine atıyor. böylece uykum bölünmeden güzel ve rahat bir uyku uyuyabiliyorum.

  sabah da beni ekrandaki günaydın mesajıyla uyandırması çok güzel.