• onun ismi var bi kere ; anne.
  • evde zaten sabit bir telefon ol duğu ve gecenin bir saati aranacak kadar önemli bir şeyi bildirecek kişide de bu sabit telefon numarası olduğu için yapıyordur. gece gece mesajla ya da boş bir aramayla rahstdız olmak istemiyordur sadece.
  • radyasyon havuzunda balık olmak istemiyordur.
  • henuz bunu yaptigina hic pisman olmamistir.
  • olmayı amaçladığım kişidir.
    allah kısmet ederse kırklı yaşlarımdan sonra cep telefonu olmayan bir adam olmak istiyorum.
    yemin ederim roma dönemindeki kölelerin prangalarından daha iyi bir şey değil cep telefonu.
    allah hepimizi kurtarsın.
  • telefonu her zaman açık olan ancak genelde açmayan, defalarca arandığı halde daha sonra geri aramayan insan kadar can sıkıcıdır.
  • özel sektörde çalışmıyordur
  • rahat ya da kaygısız insandır.

belki bir psikolojik sorun (obsesif kompülsif bozukluk) ama kesinlikle kapatamıyorum.

her an aileden ya da arkadaşlardan kötü haber gelebilecekmiş de benim yardım etmem gerekecekmiş gibi hissediyorum. belki bana ihtiyaçları olacak o anda ve bana ulaşamadıkları için birileri zarar görebilir diye korkuyorum.

bununla birlikte her an çalacakmış korkusu ile uyumak ise bünyeyi çok da tedirgin ediyor ve böylelikle olay kısır bir döngüye giriyor.

yani iki ucu boklu değnek.
  • sabah tekrar açacaktır.
  • yıllardır aklıma geldikçe yaptığım şey olduğu için bu benim. yalnız 1-2 aydır istisnasız her gece kapatıyorum. artık gündüzleri de açmayı düşünmüyorum. 3 gündür kapalı telefonum, çok rahatım. isteyen dükkandan ulaşsın amk, sıkıldım reklamdan, ilandan, başkan adaylarından, hediyelerden, telefon şirketlerinden, anketlerden. yıldım yeter.

hepsini geç beynime dayadığım yetti bu aleti. 8 - 10 kere kırdım kurtulmak için her seferinde zorla aldırdılar. en son karımla annem hediye etti "bunu da kırmazsın artık." diye. lan onu bile kırdım amk. şimdi karımın eski telefonuyla idare ediyorum. daha doğrusu ediyordum. artık yok. bitti.

doğruyu yapan insandır eğer şartları el veriyorsa.
hesabın var mı? giriş yap